İstanbul - Eskişehir Hızlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık, 2023 14:08

 
İstanbul > Eskişehir Hızlı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon İstanbul Eskişehir Hattı Hızlı Trenleri
İstanbul - Ankara
280 TL
İstanbul - Ankara
320 TL
İstanbul - Konya
280 TL
İstanbul - Ankara
280 TL
İstanbul - Ankara
320 TL
İstanbul - Karaman
320 TL
Halkalı - 07:10 -   07:50 08:20
Bakırköy - 07:30 -   08:08 08:38
Söğütlüçeşme 06:00 08:02 06:30 07:15 08:40 09:10
Bostancı 06:11 08:13 06:41 08:51 09:21
Pendik 06:30 08:32 07:00 07:43 09:13 09:46
Gebze 06:50 08:52 07:20 09:39 10:11
İzmit 07:23 09:25 07:53 10:12 10:45
Arifiye 07:45 09:47 08:16 10:34 11:09
Bilecik 08:19 10:21 08:51 11:43
Bozüyük 08:43 10:45 09:16 12:07
Eskişehir 08:58 11:00 09:31 10:00 11:42 12:22
< Eskişehir - İstanbul Hızlı Tren Saatleri
 
İstanbul > Eskişehir Hızlı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon İstanbul Eskişehir Hattı Hızlı Trenleri
İstanbul - Ankara
280 TL
İstanbul - Ankara
280 TL
İstanbul - Konya
280 TL
İstanbul - Ankara
280 TL
İstanbul - Ankara
280 TL
İstanbul - Ankara
280 TL
Halkalı - - - - - -
Bakırköy - - - - - -
Söğütlüçeşme 10:40 11:40 12:10 13:00 14:10 14:50
Bostancı 10:56 11:51 12:21 13:15 14:21 15:01
Pendik 11:19 12:10 12:43 13:41 14:40 15:20
Gebze 12:35 13:05 15:00
İzmit 12:16 13:08 13:40 14:34 15:33 16:18
Arifiye 13:30 15:55
Bilecik 14:04 16:30
Bozüyük 14:28 16:54
Eskişehir 13:43 14:43 15:07 16:01 17:09 17:45
< Eskişehir - İstanbul Hızlı Tren Saatleri
İstanbul > Eskişehir Hızlı Tren Seferleri Saatleri
İstasyon İstanbul Eskişehir Hattı Hızlı Trenleri
İstanbul Ankara
280 TL
İstanbul Ankara
280 TL
İstanbul Ankara
280 TL
İstanbul Konya
280 TL
İstanbul Ankara
280 TL
İstanbul Eskişehir
280 TL
Ankara Ekspresi
265 TL
Halkalı - - - - - - 22:00
Bakırköy - - - - - - 22:23
Söğütlü çeşme 16:35 17:30 18:30 19:00 19:30 20:40 23:11
Bostancı 16:45 17:45 18:41 19:12 20:52 23:22
Pendik 17:03 18:04 19:00 19:35 19:58 21:13 23:41
Gebze 18:24 19:00 19:55 21:33 00:03
İzmit 17:55 18:57 20:00 20:28 20:50 22:06 00:36
Arifiye 18:17 19:19 20:22 20:50 22:29 01:05
Bilecik 18:51 19:53 20:56 21:24 23:05 02:35
Bozüyük 19:16 20:17 21:20 21:48 23:29 03:08
Eskişehir 19:31 20:32 21:35 22:03 22:20 23:44 03:38
< Eskişehir - İstanbul Hızlı Tren Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yüksek Hızlı Trenlere Bağlantılı Tren Seferleri

Eskişehir - Kütahya - Tavşanlı Tren Bağlantı Saatleri

Eskişehir -Kütahya -Tavşanlı Hızlı Tren Bağlantı Saatleri (İstanbul-Eskişehir YHT İçin):

istanbul eskişehir yht kütahya otobüs baglanti saatleri

İstanbul Eskişehir Hızlı Tren Bileti Fiyatları 2024

İstanbul Eskişehir Yüksek Hızlı Tren bileti 2024 yılı fiyatları; 2+2 Pulman (Ekonomi) bileti 320,00 TL, 2+1 Pulman (Business) bileti 480,00 TL'dir. İstanbul Eskişehir hızlı tren bilet fiyatları temel fiyatlar olup yüksek hızlı tren biletlerinde bir çok indirim uygulanmaktadır. Bu indirimler %20 ile %50 oranlarını bulmaktadır. İndirimler; gidiş dönüş biletini aynı istasyondan alan kişiler, 13 ile 26 yaş arası için genç indirimi, öğretmen, akademisyen indirimi, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları indirimleri, 12 kişilik gruplara indirim, 60 yaş ile 65 yaş arası yolculara indirim, 65 yaş üstü olan yolculara indirim, basın mensuplarına indirim, TCDD personelleri ve ailelerine indirim ve 7-12 yaş arasında olan çocuklara indirimdir.

İstanbul Eskişehir Hızlı Tren Kaç Saat?

İstanbul Eskişehir arasında günde karşılıklı olarak 18 yüksek hızlı tren seferi düzenlenmektedir. İstanbul Eskişehir yüksek hızlı trenlerin yolculuk süresi yaklaşık 3 saattir. Yolculuk süreleri varış istasyonları ile durulan istasyon sayısına göre farklılık göstermektedir.

İstanbul Eskişehir Yüksek Hızlı Tren Güzergahı

İstanbul Eskişehir seferi için İstanbul Halkalı ve Söğütlüçeşme garlarından hareket eden yüksek hızlı trenler sırasıyla Bakırköy, Bostancı, Pendik, Gebze, İZMİT, Arifiye, BİLECİK, Bozüyük ve ESKİŞEHİR istasyonlarında durmaktadır. İstanbul Eskişehir arasında günde 18 sefer düzenlenmektedir.

ankara-istanbul yht saatleri

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

PENDİK GAR İLETİŞİM:

0216 354 01 30 - (06.00-00.30)

ESKİŞEHİR GAR İLETİŞİM:

0222 225 80 80 (24 SAAT AÇIK)

 

İstanbul Pendik Yüksek Hızlı Tren Garına İETT İle Ulaşım:

222 PENDİK - KADIKÖY
16 PENDİK - KADIKÖY
16A PENDİK - ÜSKÜDAR
16D PENDİK - KADIKÖY
17 PENDİK - KADIKÖY
251 PENDİK - ŞİŞLİ
133T TUZLA - BOSTANCI
KM-20 PENDİK YHT - KARTAL METRO
17B GEBZE KARTAL METRO

İstanbul Eskişehir Yüksek Hızlı Tren Durakları:

İstanbul Eskişehir Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

İstanbul > Eskişehir Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve YHT online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz. İstanbul Eskişehir YHT standart bilet temel ücreti 320,00 TL'dir. Bu fiyat bilet satın alırken farklılık gösterebilir.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

ankara-eskişehir yht saatleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.