İstanbul - Eskişehir - İstanbul Yüksek Hızlı Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran, 2022 15:47

Not: Sadece Eskişehir İstanbul arasında çalışan yüksek hızlı tren yoktur! Aşağıdaki tren saatleri Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Treni ve İstanbul-Konya Yüksek Hızlı Treni saatleridir. İstanbul-Eskişehir hızlı tren hattında bu trenler kullanılmaktadır.

 
Eskişehir > İstanbul Güzergahı Yüksek Hızlı Tren Saatleri
İstasyonlar Eskişehir İstanbul Hattı Hızlı Trenleri
1 2 3 4 5 6 7
ESKİŞEHİR 07:28 07:49 08:21 09:53 11:02 12:13 14:04
Bozüyük x 08:05 08:37 x 11:20 x x
BİLECİK x 08:27 08:59 x 11:42 x x
Arifiye x 08:59 09:31 10:58 12:14 13:20 15:09
İZMİT x 09:22 09:54 11:21 12:37 13:46 15:31
Gebze x 09:54 10:26 x 13:10 x x
Pendik 09:51 10:20 10:52 12:13 13:38 14:38 16:25
Bostancı x 10:39 11:10 12:40 13:56 14:56 16:45
Söğütlüçeşme 10:16 10:48 11:26 12:56 14:05 15:05 16:54
Bakırköy - - - - - - -
Halkalı - - - - - - -
Eskişehir > İstanbul Güzergahı Yüksek Hızlı Tren Saatleri
İstasyonlar Eskişehir İstanbul Hattı Hızlı Trenleri
8 9 10 11 12 13 14
ESKİŞEHİR 14:34 15:11 18:21 18:36 19:51 20:29 21:10
Bozüyük 14:50 15:27 18:39 18:52 20:07 20:45 x
BİLECİK 15:12 15:49 19:01 19:14 20:29 21:07 x
Arifiye 15:44 16:21 19:33 19:46 21:01 21:39 22:17
İZMİT 16:07 16:44 19:58 20:09 21:24 22:02 22:40
Gebze 16:39 17:16 20:30 20:44 21:56 22:35 x
Pendik 17:04 17:45 20:53 21:05 22:17 22:57 23:32
Bostancı 17:31 18:05 21:11 21:23 22:35 23:21 23:50
Söğütlüçeşme 17:40 18:14 21:24 21:39 22:44 23:30 23:59
Bakırköy - - 21:57 22:08 - - -
Halkalı - - 22:21 22:31 - - -

Sponsorlu Bağlantılar

 
İstanbul > Eskişehir Güzergahı Yüksek Hızlı Tren Saatleri
İstasyonlar İstanbul Eskişehir Hattı Hızlı Trenleri
1 2 3 4 5 6 7
Halkalı   06:25 - 07:25      
Bakırköy   06:44 - 07:45      
Söğütlüçeşme 06:10 07:19 06:40 08:20 09:10 11:15 12:10
Bostancı x 07:30 06:51 08:31 09:28 11:26 12:21
Pendik 06:38 07:50 07:10 08:50 09:57 11:45 12:40
Gebze x 08:11 07:30 09:11 x x 13:00
İZMİT x 08:44 08:03 09:44 10:50 12:47 13:33
Arifiye x 09:05 08:24 10:05 11:12 13:09 13:57
BİLECİK x 09:39 08:58 10:39 x x 14:35
Bozüyük x 10:03 09:22 11:03 x x 15:01
ESKİŞEHİR 09:04 10:23 09:42 11:23 12:25 14:22 15:21
İstanbul > Eskişehir Güzergahı Yüksek Hızlı Tren Saatleri
İstasyonlar İstanbul Eskişehir Hattı Hızlı Trenleri
8 9 10 11 12 13 14
Halkalı - - - - - - -
Bakırköy - - - - - - -
Söğütlüçeşme 12:45 13:50 15:30 17:15 18:00 18:30 19:30
Bostancı 12:56 14:08 15:44 17:26 18:17 18:41 19:46
Pendik 13:15 14:39 16:06 17:46 18:38 19:00 20:08
Gebze 13:35 x 16:32 18:06 19:05 19:27 x
İZMİT 14:10 15:34 17:05 18:39 19:38 20:03 21:00
Arifiye 14:33 15:55 17:26 19:00 19:59 20:25 21:21
BİLECİK 15:12 x 18:00 19:36 20:33 21:02 x
Bozüyük 15:36 x 18:24 20:00 20:57 21:26 x
ESKİŞEHİR 15:56 17:06 18:44 20:20 21:17 21:46 22:33

Marmaray Banliyö Treni Saatleri >>

Yüksek Hızlı Trenlere Bağlantılı Otobüs Saatleri

Eskişehir - Kütahya - Tavşanlı Otobüs Bağlantı Saatleri

Eskişehir-Kütahya-Tavşanlı Otobüs Saatleri (İstanbul-Eskişehir YHT İçin):

istanbul eskişehir yht kütahya otobüs baglanti saatleri

Tavşanlı-Kütahya-Eskişehir Otobüs Saatleri (Eskişehir-İstanbul YHT İçin):

eskişehir istanbul yht kütahya otobüs baglanti saatleri

Ankara Eskişehir arası hızlı tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 26 dakika sürmaktedir.

İstanbul Eskişehir Hızlı Tren Bileti Fiyatları 2022

İstanbul Eskişehir Yüksek Hızlı Tren bileti 2022 yılı fiyatları; 2+2 Pulman (Ekonomi) bileti 146,00 TL, 2+1 Pulman (Business) bileti 219,00 TL'dir. İstanbul Eskişehir hızlı tren bilet fiyatları temel fiyatlar olup yüksek hızlı tren biletlerinde bir çok indirim uygulanmaktadır. Bu indirimler %20 ile %50 oranlarını bulmaktadır. İndirimler; gidiş dönüş biletini aynı istasyondan alan kişiler, 13 ile 26 yaş arası için genç indirimi, öğretmen, akademisyen indirimi, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları indirimleri, 12 kişilik gruplara indirim, 60 yaş ile 65 yaş arası yolculara indirim, 65 yaş üstü olan yolculara indirim, basın mensuplarına indirim, TCDD personelleri ve ailelerine indirim ve 7-12 yaş arasında olan çocuklara indirimdir.

İstanbul Eskişehir Hızlı Tren Kaç Saat?

İstanbul > Eskişehir arasında çalışan yüksek hızlı trenlerin yolculuk süresi yaklaşık 3 saat sürmektedir.

ankara-istanbul yht saatleri

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

PENDİK GAR İLETİŞİM:

0216 354 01 30 - (06.00-00.30)

ESKİŞEHİR GAR İLETİŞİM:

0222 225 80 80 (24 SAAT AÇIK)

 

İstanbul Pendik Yüksek Hızlı Tren Garına İETT İle Ulaşım:

222 PENDİK - KADIKÖY
16 PENDİK - KADIKÖY
16A PENDİK - ÜSKÜDAR
16D PENDİK - KADIKÖY
17 PENDİK - KADIKÖY
251 PENDİK - ŞİŞLİ
133T TUZLA - BOSTANCI
KM-20 PENDİK YHT - KARTAL METRO
17B GEBZE KARTAL METRO

İstanbul Eskişehir Yüksek Hızlı Tren Durakları:

İstanbul Eskişehir Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

İstanbul > Eskişehir > İstanbul Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını öğrenmek ve YHT online bilet satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz. Eskişehir İstanbul YHT standart bilet temel ücreti 98,00 TL'dir. Bu fiyat bilet satın alırken farklılık gösterebilir.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

ankara-eskişehir yht saatleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.