İstanbul Konya Otobüs Bileti

İstanbul Konya Otobüs Bileti Ara

İstanbul Konya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 599,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 750,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 705 km
En Ucuz Otobüs Firması Kontur Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-4 üzerinden
 

İstanbul Konya Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Konya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 599 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Konya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Konya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Konya Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Konya Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Konya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Konya arasında günde 90 sefer gerçekleştirilmektedir. İstanbul Konya sefer Türkiye'nin en popüler otobüs seferidir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Konya otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Bursa Otogarı, Eskişehir Otogarı ve Konya Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları serin ve yağışlı geçer. Konya İç Anadolu Bölgesi karasal ikliminin özelliklerini yaşar, yazlar sıcak, kışlar kuru soğuk ve kar yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Konya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Konya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Konya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Konya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Konya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Konya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Konya Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Konya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Konya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Konya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Konya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Konya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Konya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Konya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Konya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Konya İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Konya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Konya Faydalı Linkler