İstanbul Antalya Otobüs Bileti

İstanbul Antalya Otobüs Bileti Ara

İstanbul Antalya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 449,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 700,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat ile 12 Saat Arası
Güzergah Uzunluğu 694 km
En Ucuz Otobüs Firması Karadeniz Golden Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650
 

İstanbul Antalya Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Antalya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 449 TL ile 700 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Antalya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Antalya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ankara Antalya Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Antalya Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Antalya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Antalya arasında günde 221 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Antalya otobüs yolculuğu ortalama 12 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Bilecik Otogarı, Kütahya Otogarı, Afyon Otogarı, Burdur Otogarı ve Antalya Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinin yağış alan illerindendir, yazları sıcak, kışları serin ve yağışlı geçer. Antalya ise Akdeniz bölgesinin ve Türkiye'nin en sıcak illerinden birisidir, bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Antalya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Antalya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu vardır. İki şehirde üniversite şehri olduğu için üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Antalya'ya yurtdışından gelen turistler İstanbul Havalimanı üzerinden geldiği için yaz aylarında İstanbul -Antalya otobüs seferlerinde aşırı yoğunluk yaşanmaktadır. İstanbul Antalya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Antalya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Antalya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Antalya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Antalya Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Antalya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Antalya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Antalya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Antalya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Antalya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Antalya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Antalya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Antalya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Antalya İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Antalya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Antalya Faydalı Linkler