İstanbul Sakarya Adapazarı Otobüs Bileti

İstanbul Sakarya Otobüs Bileti Ara

İstanbul Sakarya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 80,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 250,00 TL
Yolculuk Süresi 3 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 147 km
En Ucuz Otobüs Firması Beydağı Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Kuzey Marmara Otoyolu/O-7
 

İstanbul Sakarya Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Sakarya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 80 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Sakarya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Sakarya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Sakarya Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Sakarya Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Sakarya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Sakarya arasında günde 417 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Sakarya otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, İzmit Otogarı ve Sakarya Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçse de çok çeşitli iklim özellikleri ve hava şartları görülmektedir. Sakarya Marmara bölgesinin iklim etkileri altındadır. Yazlar genelde kurak ve sıcak kışlar ise soğuk geçmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Sakarya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Sakarya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Sakarya'ya seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Sakarya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Sakarya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Sakarya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Sakarya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Sakarya Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Sakarya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Sakarya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Sakarya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Sakarya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Sakarya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Sakarya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Sakarya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Sakarya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Sakarya İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Sakarya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Sakarya Faydalı Linkler