İstanbul Ankara Otobüs Bileti

İstanbul Ankara Otobüs Bileti Ara

İstanbul Ankara Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 520,00 TL
Yolculuk Süresi 6 Saat ile 7 Saat Arası
Güzergah Uzunluğu 465 km
En Ucuz Otobüs Firması Ankara As Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E-80
 

İstanbul Ankara Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Ankara arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 250 TL ile 520 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Ankara otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Ankara otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Ankara Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Ankara Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Ankara otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Ankara arasında günde 462 sefer gerçekleştirilmektedir. istanbul Ankara sefer Türkiye'nin en popüler otobüs seferidir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Ankara otobüs yolculuğu ortalama 6 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Kocaeli Otogarı, Sakarya Otogarı, Bolu Otogarı ve Ankara AŞTİ Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçse de çok çeşitli iklim koşulları görülmektedir. Ankara ise İçanadolu bölgesinin karasal iklim özelliklerini taşır. Kışları yoğuk ve kay yağışlı geçer bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Ankara’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Ankara güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Ankara otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Ankara seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Ankara Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Ankara Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ankara Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Ankara Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Ankara arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Ankara Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Ankara otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Ankara otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Ankara Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Ankara arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Ankara otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Ankara İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Ankara otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Ankara Faydalı Linkler