Antalya Ankara Otobüs Bileti

Antalya Ankara Otobüs Bileti Ara

Antalya Ankara Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 450,00 TL
Yolculuk Süresi 08 Saat
Güzergah Uzunluğu 535km
En Ucuz Otobüs Firması Öz Nuhoğlu Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koc Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D650 üzerinden
 

Antalya Ankara Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Ankara arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 250 TL ile 450 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Ankara otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Ankara otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Ankara Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Ankara Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Ankara otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Ankara arasında günde 68 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Ankara otobüs yolculuğu ortalama 8 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı ve Ankara Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Ankara'nın ise yazları sıcak ve kurak geçse de kış aylarında yer yer kar yağışlı ve soğuk bir iklim hakimdir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Ankara’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Ankara güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Müzeler, parklar, tarihi eserler açısından zengin olan başkent Ankara aynı zamanda Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ümüzün ebedi istirahatgahı Anıtkabir'e de ev sahipliği yapmaktadır. Antalya Ankara otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Ankara seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Ankara Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Ankara Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Ankara Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Ankara Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Ankara arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Ankara Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Ankara otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Ankara otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Ankara Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Ankara arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Ankara otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Ankara Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Ankara otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Ankara Faydalı Linkler