Ankara Aşti Otogarı Ulaşım ve İletişim

Ankara Aşti Otogarı Otobüs Bileti Fiyatları

 

Aşti Otogar Yol Tarifi

Haritayı Göster

Sponsorlu Bağlantılar

 
Esenboğa Havalimanı Ulaşım
İstanbul >Ankara Otobüs Firmaları
Ankara > İstanbul Otobüs Firmaları
 

Aşti Otogarı Ankara Otobüs Firmaları

Aşti Otogarında şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmeti veren otobüs firmaları; Anadolu Ulaşım, Best Van Turizm, Didim Turizm, Efe Tur, Fındıkkale Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Has Turizm, İstanbul Seyahat, Kamil Koç Turizm, Kontur Turizm, Lider Anatolia Seyahat, Malatya Zafer Turizm, Mersin Villa Seyahat, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Özkaymak Seyahat, Pamukkale Turizm, Seç Turizm, Süha Turizm, Topçam Turizm, Ulusoy Turizm, Varan Turizm ve diğer otobüs firmalarının telefon numaraları, hareket saatleri, sefer güzergahları, otobüs bileti fiyatları gibi bilgilerine "Ankara Otobüs Firmaları" sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ankara Aşti Otogarı Ulaşım Haritası, Nerede? Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritayı kullanarak Aşti Otogarı adresine ve ulaşım bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Haritayı kullanarak yol tarifleri alabilirsiniz.

Ankara Aşti Otogara Şehir İçi Ulaşım:

1. Aşti Otogara Ankaray ile Nasıl Gidilir?

Ankaray Hafif Raylı Sisteminin herhangi bir istasyonundan AŞTİ Otogar yönüne giden trenleri kullanarak otogara ulaşılabilirsiniz.

2. Ankara Metrosu ile Otogara Ulaşım

Ankara Metro İşletmesinin Kızılay Ortak istasyonundan Ankaraya aktarma yapılarak otogara ulaşılabilirsiniz. Ankara Metronun Akköprü istasyonunda Konya yolu güzergahını kullanmakta olan EGO otobüsleri ve Dolmuşlardan aracılığıyla otogara ulaşılabilirsiniz.

3. Otogara Belediye Otobüsleri ile Ulaşım Nasıl Yapılır?

Kızılay, Opera ve Sıhhiyeden hareket edip Eskişehir yolunu kullanan ve Sincan, Etimesgut, Çayyolu vb. istikametine gitmekte olan EGO belediye otobüslerinden Armada durağında inilerek ulaşılabilir. Yine Ulus, Sıhhiye ve Güven Parktan hareket edip Eskişehir yolunu kullanan ve Sincan, Etimesgut, Çayyolu vb. istikamete gitmekte olan dolmuşlara binerek Armada durağında inip otogara ulaşılabilir.

aşti otogar logo

AŞTİ - ANKARA ŞEHİRLER ARASI TERMİNAL İŞLETMESİ

Adres: Beştepeler Mahallesı, Mevlana Bulvarı, No:82 Söğütözü
Yenimahalle / Ankara

Aşti Otogarı Telefon Numaraları:

Tel: +90 (0312) 207 1000
Faks: +90 (0312) 207 1010
E-Posta: info@asti.com.tr

Ankara Aşti Otogar Servis Güzergahları:

Ankara' da otogardan şehiriçine servis hizmeti, AŞTİ KOOP (S.S. Ankara Otobüs ve Otogar İşletmecileri İşletme Kooperatifi) nin araçları ile ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

AŞTİ Koop Şehiriçi Servis Güzergahları >>

Aşti Otogar Taksi Durağı

Telefon No: +90 (312) 207 11 62

Aşti Otogar Araç Kiralama

Ankara araç kiralama şirketlerini ve araç kiralama fiyatlarını karşılaştırıp online rezervasyon yapmak için "Ankara Araç Kiralama" sayfalarımızdan yararlanabilirsiniz. Bu sayfalarda yer alan sistem büyük markalardan kaliteli araç kiralama hizmeti almanızı, daha fazla araç seçeneği görmenizi ve uygun araç kiralama fiyatları ile çok büyük tasarruf etmenizi sağlar.