Ankara Antalya Otobüs Bileti

Ankara Antalya Otobüs Bileti Ara

Ankara Antalya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 220,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 350,00 TL
Yolculuk Süresi 7 Saat ile 9 saat arası
Güzergah Uzunluğu 536 km
En Ucuz Otobüs Firması Başkent Turizm
Popüler Otobüs Firması Metro Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E-96, D650
 

Ankara Antalya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ankara Antalya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 220 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Güncel Ankara - Antalya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ankara Antalya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ankara Antalya Popüler Otobüs Biletleri

Ankara - Antalya Otobüs Seferi Hakkında

Ankara Antalya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ankara Antalya arasında günde 80 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Ankara Antalya otobüs yolculuğu ortalama 7 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ankara AŞTİ Otogarı, Afyon Otogarı, Isparta Otogarı ve Antalya Otogarıdır. Ankara’da İç Anadolu Bölgesinin iklimi yani yazları ılık, kışları ise soğuk ve genelde kar yağışlı bir hava görülmektedir. Antalya ise Akdeniz ikliminin en yoğun yaşandığı illerden biridir. Yazları çok sıcak ve kurak geçer bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ankara’dan Antalya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ankara Antalya güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir, yine üniversite açılma ve kapanma zamanlar ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Hafta sonları ve resmi tatillerde bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Ankara Antalya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ankara Antalya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ankara Seyahat Yazıları

Antalya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Antalya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ankara Kalkışlı Otobüs Seferleri

Antalya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Ankara Antalya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ankara Antalya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ankara Aşti Otogarı ve Antalya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ankara Antalya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ankara Antalya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ankara Antalya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ankara Antalya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ankara Antalya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ankara Antalya Ankara güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ankara Antalya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ankara Faydalı Linkler

Antalya Faydalı Linkler