Ankara İzmir Otobüs Bileti

Ankara İzmir Otobüs Bileti Ara

Ankara İzmir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 190,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 350,00 TL
Yolculuk Süresi 6 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 590 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeni Barış Turizm
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300/E96 üzerinden
 

Ankara İzmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ankara İzmir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 190 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Güncel Ankara - İzmir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ankara İzmir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ankara İzmir Popüler Otobüs Biletleri

Ankara - İzmir Otobüs Seferi Hakkında

Ankara İzmir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ankara İzmir arasında günde 135 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları Ankara -İzmir güzergahında otobüs bileti düzenlemektedir. Ankara İzmir otobüs yolculuğu ortalama 8 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ankara AŞTİ Otogarı, Polatlı Otogarı, Afyon Otogarı, Uşak Otogarı Salihli Otogarı, Turgutlu Otogarı ve İzmir Otogarıdır. Başkent Ankara’da İç Anadolu Bölgesi karasal iklimi hüküm sürer ve yazları ılık, kışları ise soğuk ve kar yağışlı geçer. İzmir'de Akdeniz ikliminin yazları kurak ve sıcak, kışları ise serin ve yağışlı geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ankara’dan İzmir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ankara İzmir güzergahında 12 ay yoğunluk yaşanmaktadır. Ankara -İzmir Türkiye’nin en popüler otobüs sefer güzergahlarından birisidir. Bu iki şehirde üniversite şehri olduğu için, üniversite açılma ve kapanma zamanlar ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yaz aylarında Ankara’dan İzmir’e gidişler yoğunlaşmaktadır. Hafta sonları ve resmi tatillerde bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Ankara İzmir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemekte ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ankara İzmir seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ankara Seyahat Yazıları

İzmir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ankara Kalkışlı Otobüs Seferleri

İzmir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Ankara İzmir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ankara İzmir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ankara Aşti Otogarı ve İzmir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ankara İzmir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ankara İzmir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ankara İzmir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ankara İzmir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ankara İzmir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ankara İzmir Ankara güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ankara İzmir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ankara Faydalı Linkler

İzmir Faydalı Linkler