Bursa İzmir Otobüs Bileti

Bursa İzmir Otobüs Bileti Ara

Bursa İzmir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 249,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 499,00 TL
Yolculuk Süresi 4 Saat 25 Dakika
Güzergah Uzunluğu 351 km
En Ucuz Otobüs Firması Renk İstanbul Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5
 

Bursa İzmir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa İzmir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 249 TL ile 499 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - İzmir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa İzmir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa İzmir Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - İzmir Otobüs Seferi Hakkında

Bursa İzmir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa İzmir arasında günde 207 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa İzmir otobüs yolculuğu ortalama 4 saat 25 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, Manisa Otogarı ve İzmir Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’dan gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. İzmir ise Akdeniz ikliminden etkilenir. Yazları sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılıman seyreder. Senenin üçte biri +30C derecenin üstündedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan İzmir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa İzmir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan İzmir’e gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Alsancak, Kordon Boyu, Kemeraltı Çarşısı, İzmir Saat Kulesi, Tarihi Asansör… İzmir'de gezilip görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa İzmir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa İzmir seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

İzmir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

İzmir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa İzmir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa İzmir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve İzmir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa İzmir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa İzmir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa İzmir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa İzmir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa İzmir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa İzmir Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa İzmir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

İzmir Faydalı Linkler