Bursa Eskişehir Otobüs Bileti

Bursa Eskişehir Otobüs Bileti Ara

Bursa Eskişehir Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 250,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 400,00 TL
Yolculuk Süresi 2 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 152 km
En Ucuz Otobüs Firması Mek Ağrı Dağı
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D200
 

Bursa Eskişehir Otobüs Bileti Ne Kadar?

Bursa Eskişehir arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 250 TL ile 400 TL arasında değişmektedir. Güncel Bursa - Eskişehir otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Bursa Eskişehir otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Bursa Eskişehir Popüler Otobüs Biletleri

Bursa - Eskişehir Otobüs Seferi Hakkında

Bursa Eskişehir otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Bursa Eskişehir arasında günde 192 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Bursa Eskişehir otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Bursa Otogarı, İnegöl Otogarı ve Eskişehir Otogarıdır. Bursa ilinde görülen iklim özellikleri genelde Marmara iklimine benzese de Uludağ’ından gelen soğuk hava, sert kara ikliminin özelliklerini taşımaktadır. Yaz aylarının sıcak geçmesi ise yeşil Bursa isminin nereden geldiğini anlatmaktadır. Eskişehir ise yaz ayları bunaltıcı sıcak ve kurak, kış ayları ise sert soğuk ve yağışlı geçer. İlde gece ile gündüz arasındaki sıcaklık farkı hissedilir derecede fazladır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Bursa’dan Eskişehir’e iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Bursa Eskişehir güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Bursa’dan Eskişehir’e gerçekleştirilen otobüs seferlerinde üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Eskişehir Kent Park, Sazova Parkı, Yılmaz Büyükerşen Balmumu ve Heykel Müzesi, Akvaryum Dünyası ve Odun Pazarı Evleri ve daha birçok gezilip görülecek yer Eskişehir'e seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bursa Eskişehir otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Bursa Eskişehir seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Bursa Seyahat Yazıları

Eskişehir Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Eskişehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bursa Kalkışlı Otobüs Seferleri

Eskişehir Varışlı Otobüs Seferleri

 

Bursa Eskişehir Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Bursa Eskişehir arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Bursa Otogarı ve Eskişehir Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Bursa Eskişehir otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Bursa Eskişehir otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bursa Eskişehir Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Bursa Eskişehir arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Bursa Eskişehir otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Bursa Eskişehir Bursa güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Bursa Eskişehir otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Bursa Faydalı Linkler

Eskişehir Faydalı Linkler