Ankara Konya Otobüs Bileti

Ankara Konya Otobüs Bileti Ara

Ankara Konya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 120,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 130,00 TL
Yolculuk Süresi 3 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 266 km
En Ucuz Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Popüler Otobüs Firması Özkaymak Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu Ankara/Niğde Otoyolu ve D715 üzerinden
 

Ankara Konya Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ankara Konya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 120 TL ile 130 TL arasında değişmektedir. Güncel, kampanyalı, indirimli otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Ankara Konya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ankara Konya Popüler Otobüs Biletleri

Ankara - Konya Otobüs Seferi Hakkında

Ankara Konya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Ankara Konya arasında günde 58 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Ankara Konya otobüs yolculuğu ortalama 5 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Ankara AŞTİ Otogarı, Kulu Otogarı, Cihanbeyli Otogarı ve Konya Otogarıdır. Ankara’da karasal iklim özellikleri hüküm sürer, yazları sıcak, kışları çok soğuk ve kar yağışlı geçer. Konya'da da benzer bir hava vardır, kışları soğuk yazları ise sıcak ve kurak geçer, bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Ankara’dan Konya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Ankara Konya güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. Üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk çoğalmaktadır. Yine hafta sonları Ankara'dan Konya'ya otobüs firmaları sefer sayıları arttırmaktadır. Ankara Konya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Ankara Konya seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Ankara Seyahat Yazıları

Konya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Konya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ankara Kalkışlı Otobüs Seferleri

Konya Varışlı Otobüs Seferleri

 

Ankara Konya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Ankara Konya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Ankara Aşti Otogarı ve Konya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Ankara Konya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Ankara Konya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Ankara Konya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Ankara Konya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Ankara Konya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Ankara Konya Ankara güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Ankara Konya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Ankara Faydalı Linkler

Konya Faydalı Linkler