İzmir Konya Otobüs Bileti

İzmir Konya Otobüs Bileti Ara

İzmir Konya Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 290,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 650,00 TL
Yolculuk Süresi 08 Saat 30 Dakika
Güzergah Uzunluğu 544 km
En Ucuz Otobüs Firması Elazığ Hazar Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D300/E96 ve D300
 

İzmir Konya Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Konya arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 290 TL ile 650 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Konya otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Konya otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Konya Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Konya Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Konya otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Konya arasında günde 85 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Konya otobüs yolculuğu ortalama 08 saat 30 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Salihli Otogarı, Kula Otogarı, Uşak Otogarı ve Konya Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Konya'da ise yaz ayları ılık, kurak ve güneşli ve kışlar çok soğuk, karlı ve bulutlu seyreder. Yıl boyu sıcaklıklar -4°C ile 31°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Konya’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Konya güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Konya Selçuklu ilçesinde yer alan Tropikal Kelebek Bahçesi barındırdığı doğal yaşam çeşitliliği ile ziyaret edenleri kendine hayran bırakan popüler mekanlardan biridir. İzmir Konya otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Konya seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Konya Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Konya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Konya Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Konya Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Konya arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Konya Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Konya otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Konya otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Konya Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Konya arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Konya otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Konya İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Konya otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Konya Faydalı Linkler