İzmir Bursa Otobüs Bileti

İzmir Bursa Otobüs Bileti Ara

İzmir Bursa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 249,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 499,00 TL
Yolculuk Süresi 04 Saat 30 dakika
Güzergah Uzunluğu 345 km
En Ucuz Otobüs Firması Sakarya Vib Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-30 / O-5 üzerinden
 

İzmir Bursa Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Bursa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 249 TL ile 499 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Bursa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Bursa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Bursa Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Bursa Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Bursa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Bursa arasında günde 83 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Bursa otobüs yolculuğu ortalama 2 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Manisa Otogarı, Akhisar Otogarı, Balıkesir Otogarı ve Bursa Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Bursa'da ise yazlar ılık, kurak ve güneşli ve kışlar sert soğuk ve bulutludur. Yıl içi sıcaklık normalleri +1°C ila +31°C arasında değişir ve bazen -4°C altında ve +34°C üzerine çıkabilir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Bursa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Bursa güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Bursa Marmara Bölgesinde yer alan büyük şehirlerimizden biridir. Sanayi kenti olan şehir aynı zamanda tarih ve kültür zenginliği ile tanınır. Bursa bir çok açıdan gezilip görülecek illerimizden biridir. İzmir Bursa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Bursa seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Bursa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bursa Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Bursa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Bursa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Bursa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Bursa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Bursa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Bursa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Bursa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Bursa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Bursa İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Bursa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Bursa Faydalı Linkler