Balıkesir Bursa Otobüs Bileti

Balıkesir Bursa Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Bursa Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 100,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 250,00 TL
Yolculuk Süresi 02 Saat 10 Dakika
Güzergah Uzunluğu 148 km
En Ucuz Otobüs Firması Has Diyarbakır Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

Balıkesir Bursa Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Bursa arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Bursa otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Bursa otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Bursa Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Bursa Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Bursa otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Bursa arasında günde 221 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Bursa otobüs yolculuğu ortalama 02 saat 10 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı ve Bursa Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Bursa ise ılık bir iklimin etkisindedir. Yılın en sıcak dönemi Temmuz -Ağustos, en soğuk dönemi ise Aralık- Ocak aylarıdır. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Bursa’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Bursa güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Muradiye Külliyesi, Tophane Saat Kulesi, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Koza Han, Ulu Camii, Yeşil Türbe, Tuzaklı Köyü, Cumalıkızık, Eski Aynalı Çarşı Bursa ilinin en çok ziyaret edilen ve Bursa'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Balıkesir Bursa otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Bursa seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Bursa Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bursa Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Bursa Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Bursa arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Bursa Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Bursa otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Bursa otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Bursa Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Bursa arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Bursa otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Bursa Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Bursa otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Bursa Faydalı Linkler