Balıkesir İstanbul Otobüs Bileti

Balıkesir İstanbul Otobüs Bileti Ara

Balıkesir İstanbul Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 270,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 699,00 TL
Yolculuk Süresi 04 Saat 55 Dakika
Güzergah Uzunluğu 282 km
En Ucuz Otobüs Firması Villa Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

Balıkesir İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir İstanbul arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 270 TL ile 699 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir İstanbul otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir İstanbul Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - İstanbul Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir İstanbul otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir İstanbul arasında günde 291 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir İstanbul otobüs yolculuğu ortalama 04 saat 55 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, Bursa Otogarı ve İstanbul Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. İstanbul'da kış mevsiminde en düşük sıcaklık -11, yazın ise en yüksek sıcaklık +40 derecelerde olup, yaz mevsiminde nem oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den İstanbul’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir İstanbul güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Ayasofya camii, Sultanahmet, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Boğaziçi... İstanbul'un yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Balıkesir İstanbul otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir İstanbul seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

İstanbul Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir İstanbul Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir İstanbul Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir İstanbul arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve İstanbul Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir İstanbul otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir İstanbul Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir İstanbul otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir İstanbul Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir İstanbul otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

İstanbul Faydalı Linkler