Balıkesir Muğla Otobüs Bileti

Balıkesir Muğla Otobüs Bileti Ara

Balıkesir Muğla Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 554,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 889,00 TL
Yolculuk Süresi 06 Saat
Güzergah Uzunluğu 385 km
En Ucuz Otobüs Firması Balıkesir Uludağ Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

Balıkesir Muğla Otobüs Bileti Ne Kadar?

Balıkesir Muğla arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 554 TL ile 889 TL arasında değişmektedir. Güncel Balıkesir - Muğla otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Balıkesir Muğla otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Balıkesir Muğla Popüler Otobüs Biletleri

Balıkesir - Muğla Otobüs Seferi Hakkında

Balıkesir Muğla otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Balıkesir Muğla arasında günde 11 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Balıkesir Muğla otobüs yolculuğu ortalama 06 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Balıkesir Otogarı, İzmir Otogarı, Aydın Otogarı ve Muğla Otogarıdır. Balıkesir ilinde Akdeniz İklimi ile Karadeniz İklimi özellikleri görülmektedir, kışlar kıyılarda ılık geçse de yukarlarda karasal iklimin soğuğu görülebilmektedir. Yine yazlar sıcak geçerken Karadeniz İkliminin yağışlı özellikleri Balıkesir ilimizde de görülmektedir. Muğla ise Akdeniz ikliminin etkisinde olup, yazları sıcak ve kurak, kışları yağışlı ve ılık geçer. Yıllık sıcaklık ortalaması 0°C ila +32°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Balıkesir’den Muğla’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Balıkesir Muğla güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da üniversite açılma ve kapanma zamanları ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır. Yine hafta sonları ile yaz sezonunda bu güzergahta sefer yoğunluğu artmaktadır. Bodrum, Marmaris, Fethiye Ölüdeniz, Tlos Saklıkent, Fethiye Hisarönü, Kabak Koyu ve Kelebekler Vadisi ve daha birçok gezilip görülecek yer Muğla'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Balıkesir Muğla otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Balıkesir Muğla seferlerini inceleyebilir, en uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Balıkesir Seyahat Yazıları

Muğla Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Muğla Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Balıkesir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Muğla Varışlı Otobüs Seferleri

 

Balıkesir Muğla Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Balıkesir Muğla arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Balıkesir Otogarı ve Muğla Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Balıkesir Muğla otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Balıkesir Muğla otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Muğla Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Balıkesir Muğla arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Balıkesir Muğla otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Balıkesir Muğla Balıkesir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Balıkesir Muğla otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Balıkesir Faydalı Linkler

Muğla Faydalı Linkler