İstanbul Muğla Otobüs Bileti

İstanbul Muğla Otobüs Bileti Ara

İstanbul Muğla Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 689,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 950,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 45 Dakika
Güzergah Uzunluğu 672 km
En Ucuz Otobüs Firması Ayar Aydın Seyahat
Popüler Otobüs Firması Pamukkale Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

İstanbul Muğla Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Muğla arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 689 TL ile 950 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Muğla otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Muğla otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Muğla Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Muğla Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Muğla otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Muğla arasında günde 99 sefer gerçekleştirilmektedir. İstanbul Muğla sefer Türkiye'nin en popüler otobüs seferidir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Muğla otobüs yolculuğu ortalama 11 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Bursa Otogarı, İzmir (İzotaş) Otogarı, Aydın Otogarı ve Muğla Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçer. Muğla'da ise Akdeniz ve Ege ikliminin özellikleri görülür, yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise serin geçer ancak Muğla'nın merkezi yüksek bir bölgede olduğu kışlar şaşırtıcı derecede soğuk geçer. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Muğla’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Muğla güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşanmaktadır. İstanbul -Muğla güzergahı en popüler otobüs güzergahlarından birisidir. İki şehirde Üniversite şehri olduğu için yoğun göç almaktadır ve üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Muğla otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Muğla seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Muğla Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Muğla Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Muğla Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Muğla Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Muğla arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Muğla Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Muğla otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Muğla otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Muğla Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Muğla arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Muğla otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Muğla İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Muğla otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Muğla Faydalı Linkler