Antalya Muğla Otobüs Bileti

Antalya Muğla Otobüs Bileti Ara

Antalya Muğla Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 300,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 460,00 TL
Yolculuk Süresi 05 Saat 20 Dakika
Güzergah Uzunluğu 306 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Isparta Petrol
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E87 ve D330 üzerinden
 

Antalya Muğla Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Muğla arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 300 TL ile 460 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Muğla otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Muğla otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Muğla Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Muğla Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Muğla otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Muğla arasında günde 10 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Muğla otobüs yolculuğu ortalama 05 saat 20 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Fethiye Otogarı, Dalaman Otogarı ve Muğla Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Muğla’da ise Akdeniz ikliminin etkisinde olup, yazları sıcak ve kurak, kışları yağışlı ve ılık geçer. Yıllık sıcaklık ortalaması 0°C ila +32°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Muğla’ya iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Muğla güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Bodrum, Marmaris, Fethiye Ölüdeniz, Tlos Saklıkent, Fethiye Hisarönü, Kabak Koyu ve Kelebekler Vadisi ve daha birçok gezilip görülecek yer Muğla'ya seyahat etmeniz için en güzel sebeplerden bazılarıdır. Antalya Muğla otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Muğla seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Muğla Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Muğla Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Muğla Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Muğla Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Muğla arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Muğla Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Muğla otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Muğla otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Muğla Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Muğla arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Muğla otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Muğla Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Muğla otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Muğla Faydalı Linkler