İzmir İstanbul Otobüs Bileti

İzmir İstanbul Otobüs Bileti Ara

İzmir İstanbul Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 449,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1039,00 TL
Yolculuk Süresi 07 Saat 00 Dakika
Güzergah Uzunluğu 480 km
En Ucuz Otobüs Firması Ema Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 2 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5 üzerinden
 

İzmir İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir İstanbul arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 449 TL ile 1039 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir İstanbul otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir İstanbul Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - İstanbul Otobüs Seferi Hakkında

İzmir İstanbul otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir İstanbul arasında günde 498 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir İstanbul otobüs yolculuğu ortalama 7 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Bursa Otogarı, Gebze Otogarı, Alibeyköy Otogarı ve İstanbul Esenler Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. İstanbul'da ise yazlar ılık, kurak ve nemli olup, kışlar ise soğuk, rüzgarlı ve parçalı bulutlu seyreder. Yıl içerisinde sıcaklık ortalamaları +4°C ila +29°C arasında değişiklik gösterir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den İstanbul’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir İstanbul güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. İstanbul Marmara Bölgesinin en büyük metropolüdür. Tarihi ve kültürü ile yüzyıllar boyunca popüler olmaya devam etmiş dünya şehirleri arasındadır. Aynı zamanda iki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul bir çok açıdan gezilip görülecek illerimizden biridir. İzmir İstanbul otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir İstanbul seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

İstanbul Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir İstanbul Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir İstanbul Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir İstanbul arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve İstanbul Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir İstanbul otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir İstanbul Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir İstanbul otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir İstanbul İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir İstanbul otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

İstanbul Faydalı Linkler