İstanbul Tren Seferleri

 
istanbul tren seferleri

İstanbul Trenleri

İstanbul'dan kalkan ve İstanbul'a gelen yüksek hızlı trenlerin, anahat trenlerin ve bölgesel trenlerin güncel tren saatlerine aşağıdaki listede yer alan tren sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. İtanbul'dan İzmit, Adapazarı (Arifiye), Bilecik, Eskişehir, Ankara ve Konya illerine yüksek hızlı trenlerle seyahat edebilirsiniz. Ana hat treni olan Ankara Ekspresi Ankara İstanbul Halkalı istasyonları arasında hizmet vermektedir. Bu trende pulman, yataklı vagon ve yemekli vagon bulunmaktadır. Adapazarı İzmit İstanbul Pendik istasyonları arasında bir bölgesel tren olan Ada Ekspresi hizmet vermektedir. İstanbul Halkalı İstasyonundan kalkan 2 bölgesel trenlerden biri Edirne Uzunköprü'ye, diğeri ise Edirne Kapıkule'ye gitmektedir. Bu trenler Trakya'da Çorlu ve Çerkezköy gibi bir çok istasyondan geçmektedir. Marmaray Banliyö Trenleri ise Gebze Halkalı arasında hizmet vermektedir. Tüm İstanbul tren seferleri bilgilerine aşağıdaki linklerden ulaşabilir İstanbul tren saatlerini görebilirsiniz.

 

İstanbul Tren Saatleri

İstanbul Tren Bileti Fiyatları

Anahat trenleri ile yüksek hızlı trenler için İstanbul tren biletini TCDD Taşımacılık online bilet alma sistemi "EYBİS" üzerinden satın alabilirsiniz. Bölgesel tren biletleri ve banliyö tren biletleri istasyon gişelerinden satılmaktadır. Yalnız bölgesel tren olmasına rağmen Ada Ekspresi bletlerini de Eybis üzerinden online satın alabilirsiniz. Tren istasyonları bilet satış gişelerinin çalışma saatleri ile telefon numaralarına Tren İstasyonları Telefon Numaraları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tren biletlerinde çeşitli indirimler mevcuttur. Bu indirimler %20 ile %50 arasında değişmektedir. Tren biletlerindeki indirimlerin neler olduğunu görmek, tren kart hakkında bilgi almak, tren bileti fiyatlarını etkileyen ek hizmetleri öğrenmek, tren bileti fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak için Tren Bileti Nasıl Alınır? sayfamızı inceleyeblirsiniz.

İstanbul Tren İstasyonları İletişim Bigileri

İstanbul Haydarpaşa Tren İstasyonu:

Çalışma Saatleri: 08.00 - 19.00
Danışma Tel: 0(216) 336 20 63 - 0(216) 336 04 75

İstanbul Halkalı Tren İstasyonu:

Çalışma Saatleri: 08.00 - 18.00
Gişe Tel: 0(212) 678 48 00 - 9336

İstanbul Sirkeci Tren İstasyonu:

Çalışma Saatleri: 07.00 - 22.00
Gişe Tel: 0(212) 527 00 50

İstanbul Pendik Tren İstasyonu:

Çalışma Saatleri: 05.30 - 22.30
Danışma Tel: 0(216) 354 01 30

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.