İstanbul - Edirne Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs, 2022 8:51

 
Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı > Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
Kapıkule 08:00
Edirne Şehir 08:12
Edirne 08:17
Şerbettar 08:34
Bahçıvanova 08:41
Pehlivanköy 08:51
Alpullu 09:14
Lüleburgaz 09:27
Kayabeyli 09:38
Seyitler 09:43
Muratlı 09:57
Çorlu 10:19
Velimeşe 10:30
Çerkezköy 10:44
Sinekli 11:01
Kurfallı 11:13
Kabakça 11:26
Çatalca 11:39
Ispartakule 11:59
Km. 30+500 12:07
İstanbul(Halkalı) 12:11

Sponsorlu Bağlantılar

 
Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren
İstanbul(Halkalı) 18:10
Km. 37+362 18:19
Ispartakule 18:24
Çatalca 18:45
Kabakça 18:58
Kurfallı 19:12
Sinekli 19:24
Çerkezköy 19:42
Velimeşe 19:54
Çorlu 20:06
Muratlı 20:28
Seyitler 20:41
Kayabeyli 20:45
Lüleburgaz 20:57
Alpullu 21:13
Pehlivanköy 21:33
Bahçıvanova 21:42
Şerbettar 21:49
Tayyakadın 22:02
Edirne 22:10
Edirne Şehir 22:14
Kapıkule 22:25

Bu trenler İstanbul > Edirne > İstanbul arasında her gün işlerler. Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule, Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı ve Çerkezköy > Halkalı, Halkalı > Çerkezköy güzergahlarında hizmet vermektedir.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

ÇERKEZKÖY:
0282 726 57 26 - (08.00 - 12.00 / 16.00 - 20.00)

HALKALI:
0212 678 48 00 (9336) (08.00 - 18.00)

EDİRNE:
0505 697 03 55 (335) - (06.00-11.00 / 14.00 -17.00)

KAPIKULE:
0505 697 03 56 (4315) - (23.00 - 07.00)

İstanbul Edirne Tren Bileti Fiyatları:

İstanbul > Edirne Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 34 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Kapıkula Halkalı tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

istanbul edirne tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.