İşkur Balıkesir İl ve Şube Müdürlüğü Adresleri, Telefon Numaraları

 
İşkur - Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
İletişim Hattı 444 75 87
Telefon (0 266) 239 71 54 - (0 266) 241 17 91
Faks (0 266) 241 76 30
E-Posta balikesir@iskur.gov.tr
Adres Paşaalanı Mah. 188.Sok.No:30 Merkez/BALIKESİR
İşkur Bandırma Hizmet Merkezi
Telefon (0 266) 715 19 10
Faks (0 266) 715 36 62
E-Posta bandirma@iskur.gov.tr
Adres 17 Eylül Mah . 828 Sok. No:1 Yeni Vergi Dairesi Yanı Bandırma BALIKESİR

Sponsorlu Bağlantılar

Balıkesir Meslek Edinmek İsteyenler, Balıkesir Mesleğini geliştirmek isteyenler:

İşkur Balıkesir Meslek Edindirme Kursları Listesi>>

İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Balıkesir ilinde düzenlenen Balıkesir Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

Balıkesir İş Arayanlar, Balıkesir Eleman Arayanlar:

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Balıkesir İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.