İşkur Mersin, Tarsus, Anamur Adresleri, Telefon Numaraları

 
İşkur - Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
İletişim Hattı 444 75 87
Telefon (0 324) 231 15 09
Faks (0 324) 231 66 92
E-Posta mersin@iskur.gov.tr
Adres Camişerif Mah. 5212 Sok. No:7 Akdeniz/MERSİN
İşkur Tarsus Hizmet Merkezi
Telefon (0 324) 613 15 54
Faks (0 324) 613 15 52
E-Posta tarsus@iskur.gov.tr
Adres Fatih Mah. Kocadolap Sok. No:1 Kat:1/2 Özel İdare Müdürlüğü Demirkapı/TARSUS
İşkur Anamur Hizmet Merkezi
Telefon (0 324) 814 11 13
Faks (0 324) 814 11 14
E-Posta anamur@iskur.gov.tr
Adres Esentepe Mah. Atatürk Bulvarı Turgay İşhanı Kat: 1 No: 2 Anamur/MERSİN

Sponsorlu Bağlantılar

Mersin Meslek Edinmek İsteyenler, Mersin Mesleğini geliştirmek isteyenler:

İşkur Mersin Meslek Edindirme Kursları Listesi >>

İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Mersin ilinde düzenlenen Mersin Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

Mersin İş Arayanlar, Mersin Eleman Arayanlar:

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Mersin İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.