Samsun Otogarı Ulaşım ve İletişim

Samsun Otogarı Otobüs Bileti Fiyatları

 

Samsun Otogar Yol Tarifi

Haritayı Göster

Sponsorlu Bağlantılar

 
Samsun Çarşamba Havalimanı Ulaşım
İstanbul >Samsun Otobüs Firmaları
Ankara > Samsun Otobüs Firmaları
 

Samsun Otogarı Otobüs Firmaları

Samsun Otogarında şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmeti veren otobüs firmaları; Dağıstanlı Turizm, Fındıkkale Turizm, Kanberoğlu Turizm, Lüks Karadeniz, Metro Turizm, Özgül Bafra Turizm, Süzer Turizm, Trabzon Süzer Seyahat, Ulusoy Turizm, Yeni As Bafra Turizm, Bafra Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Artvin Ses Seyahat, Genç Turizm, Boyabat Seyahat, Boyabat Tur ve diğer otobüs firmalarının otogar yazıhaneleri telefon numaraları, otobüs hareket saatleri, sefer düzenledikleri güzergah, otobüs oturma düzenleri, otobüs bileti fiyatı gibi bilgilerine "Samsun Otobüs Firmaları" sayfasından ulaşabilir, dilerseniz bu sayfalardan online otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Samsun Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi

Yukarıdaki Samsun Otogarı ulaşım haritasını kullanarak Kıran Mah. Şht. Korhan Ekiz Bul. No: 118 İlkadım/Samsun adresindeki Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminaline pratik yol tarifi alabilirsiniz.

Samsun Otogar İletişim: Samsun Şehirlerarasi Otobüs Terminali

Samsun Otogar Adresi: Kıran Mah. Şht. Korhan Ekiz Bul. No: 118 İlkadım/Samsun
Samsun Otogar Telefon No: +90 (531) 958 55 80
Samsun Otogar Müdürlüğü Tel: +90 (362) 465 60 91

Samsun Otogarına Şehir İçi Ulaşım:

Samsun Otogarına giden belediye otobüsleri numaraları ve hat bilgileri:

T1 – TERMİNAL – OMÜ
T2 – TERMİNAL – CUMHURİYET MEYDANI
T3 – TERMİNAL – SAMSUN ÜNİVERSİTESİ
T4 – TERMİNAL – TEKKEKÖY
TERMİNAL GECE HATTI:
Terminal, İlyasköy, Asri Mezarlık, 100. Yıl B, Eski Stad, B.Evleri, Atatürk Bul., Kılıçdede, 100. Yıl B., 19 Mayıs Bul., Meydan, Gençlik Parkı, 100. Yıl B., Barış Bul., Terminal

Samsun Otogar Taksi Durağı

Telefon No: +90 (549) 465 61 67

Samsun Otogar Araç Kiralama

Samsun araç kiralama şirketlerini ve araç kiralama fiyatlarını karşılaştırıp online rezervasyon yapmak için "Samsun Araç Kiralama" sayfalarımızdan yararlanabilirsiniz. Bu sayfalarda yer alan sistem büyük markalardan kaliteli araç kiralama hizmeti almanızı, daha fazla araç seçeneği görmenizi ve uygun araç kiralama fiyatları ile çok büyük tasarruf etmenizi sağlar.