İstanbul Samsun Otobüs Bileti

İstanbul Samsun Otobüs Bileti Ara

İstanbul Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 450,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 850,00 TL
Yolculuk Süresi 11 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 731 km
En Ucuz Otobüs Firması Sakarya Vib Turizm
Popüler Otobüs Firması Ali Osman Ulusoy
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E-80
 

İstanbul Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

İstanbul Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 450 TL ile 850 TL arasında değişmektedir. Güncel İstanbul - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İstanbul Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İstanbul Samsun Popüler Otobüs Biletleri

İstanbul - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

İstanbul Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İstanbul Samsun arasında günde 222 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İstanbul Samsun otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İstanbul Esenler Otogarı, Alibeyköy Cep Otogarı, Dudullu Terminal, Gebze Otogarı, Sakarya Otogarı, Düzce Otogarı, Bolu Otogarı, Havza Otogarı ve Samsun Otogarıdır. İstanbul Marmara Bölgesinde olduğu için yılın büyük bölümü yağış alır. Yazları sıcak, kışları soğuk ve yağışlı geçse de çok çeşitli iklim özellikleri ve hava şartları görülmektedir. Samsun'da iç kesimler diğer bölgelere göre kışları daha soğuk ve yağışlı geçmektedir. Sahil şeridinde ise Karadeniz İklimi etlileri gözükmektedir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İstanbul’dan Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İstanbul Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu fazla olsa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu güzergahta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında İstanbul'dan Samsun'a seyahatler çoğalmaktadır. İstanbul Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak İstanbul Samsun seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

İstanbul Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

İstanbul Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İstanbul Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İstanbul Otogarları ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İstanbul Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İstanbul Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İstanbul Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İstanbul Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İstanbul Samsun İstanbul güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İstanbul Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İstanbul Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler