İzmir Samsun Otobüs Bileti

İzmir Samsun Otobüs Bileti Ara

İzmir Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 400,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 520,00 TL
Yolculuk Süresi 14 Saat 50 Dakika
Güzergah Uzunluğu 1077 km
En Ucuz Otobüs Firması Özgül Bafra Seyahat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu O-5/E80 üzerinden
 

İzmir Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

İzmir Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 400 TL ile 520 TL arasında değişmektedir. Güncel İzmir - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı İzmir Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

İzmir Samsun Popüler Otobüs Biletleri

İzmir - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

İzmir Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; İzmir Samsun arasında günde 19 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. İzmir Samsun otobüs yolculuğu ortalama 14 saat 50 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; İzmir Otogarı, Uşak Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Çorum Otogarı, Merzifon Otogarı ve Samsun Otogarıdır. İzmir’de Akdeniz iklimi özellikleri, yazlar sıcak ve kurak, kışları yağmurlu ve ılık geçer. Samsun'da ise yazlar ılık, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve bulutlu geçer. Yıl içinde sıcaklık ortalaması +4°C ile +28°C arasında ölçülür. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise İzmir’den Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

İzmir Samsun güzergahında en yoğun dönem yaz dönemidir. Yine hafta sonları ve üniversitelerin açılma ve kapanma zamanlarında bu güzergahta yoğunluk artmaktadır. Samsun'da Bandırma Vapuru Müzesi, Gazi Müzesi, Onur Anıtı, Şahinkaya Kanyonu ve doğa yaşam alanları ile kuş cenneti görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. İzmir Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar düzenlemektedir ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama ve sefer sorgulama kutusunu kullanarak İzmir Samsun seferlerini inceleyebilir, en uygun otobüs biletini online rezervasyon ile satın alma yapabilirsiniz.

 
 

İzmir Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

İzmir Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

İzmir Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada İzmir Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların İzmir Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. İzmir Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip İzmir Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İzmir Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile İzmir Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, İzmir Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca İzmir Samsun İzmir güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate İzmir Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

İzmir Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler