Antalya Samsun Otobüs Bileti

Antalya Samsun Otobüs Bileti Ara

Antalya Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 900,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 999,00 TL
Yolculuk Süresi 15 Saat 00 Dakika
Güzergah Uzunluğu 892 km
En Ucuz Otobüs Firması Kanberoğlu Turizm
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 4 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D715 üzerinden
 

Antalya Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Antalya Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 900 TL ile 999 TL arasında değişmektedir. Güncel Antalya - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Antalya Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Antalya Samsun Popüler Otobüs Biletleri

Antalya - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

Antalya Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Antalya Samsun arasında günde 10 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Antalya Samsun otobüs yolculuğu ortalama 15 saat sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Antalya Otogarı, Burdur Otogarı, Isparta Otogarı, Afyon Otogarı, Ankara Otogarı, Çorum Otogarı ve Samsun Otogarıdır. Antalya Akdeniz'in en sıcak illerinden biridir, kıyılar yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise ılıktır. Toroslara çıktıkça hava serinlemektedir, Antalya'nın yüksek kesimlerinde hava serinler ve kışlar soğuk geçer. Samsun'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Antalya’dan Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Antalya Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Milli Kurtuluş Anıtı, Onur Anıtı, İlkadım Anıtı, Amazon Adası, Batı Park, Amisos Tepesi... Samsun ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Antalya Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Antalya Samsun seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Antalya Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Antalya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Antalya Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Antalya Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Antalya Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Antalya Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmaları otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Antalya Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Antalya Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Antalya Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Antalya Samsun Antalya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Antalya Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Antalya Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler