Amasya Samsun Otobüs Bileti

Amasya Samsun Otobüs Bileti Ara

Amasya Samsun Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 200,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 250,00 TL
Yolculuk Süresi 01 Saat 40 Dakika
Güzergah Uzunluğu 120 km
En Ucuz Otobüs Firması Metro Turizm
Popüler Otobüs Firması Tokat Yıldızı Seyahat
Mola Durakları 1 Adet
Seyahat Edilen Karayolu D100/Samsun Çorum Yolu/D795/E95
 

Amasya Samsun Otobüs Bileti Ne Kadar?

Amasya Samsun arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 200 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Güncel Amasya - Samsun otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Amasya Samsun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Amasya Samsun Popüler Otobüs Biletleri

Amasya - Samsun Otobüs Seferi Hakkında

Amasya Samsun otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Amasya Samsun arasında günde 35 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Amasya Samsun otobüs yolculuğu ortalama 01 saat 40 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Amasya Otogarı ve Samsun Otogarıdır. Amasya Karadeniz'in en güzel illerinden biridir ve Karadeniz ikliminin özelliklerini taşır. Kış aylarında karasal iklimin özellikleri de görülür. Samsun'da ise yazlar ılıman, nemli ve güneşli ve kışlar uzun, soğuk ve parçalı bulutlu geçer. Yıl boyu ısı ortalaması +4°C ile +28°C arasında değişir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Amasya’dan Samsun’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Amasya Samsun güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tütün İskelesi ve Kurtuluş Yolu, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Milli Kurtuluş Anıtı, Onur Anıtı, İlkadım Anıtı, Amazon Adası, Batı Park, Amisos Tepesi.. Samsun ilinin en popüler gezi rotalarındandır. Amasya Samsun otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Amasya Samsun seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Amasya Seyahat Yazıları

Samsun Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Amasya Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Amasya Kalkışlı Otobüs Seferleri

Samsun Varışlı Otobüs Seferleri

 

Amasya Samsun Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Amasya Samsun arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Amasya Otogarı ve Samsun Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Amasya Samsun otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Amasya Samsun otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Amasya Samsun Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Amasya Samsun arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Amasya Samsun otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Amasya Samsun Amasya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Amasya Samsun otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Amasya Faydalı Linkler

Samsun Faydalı Linkler