Amasya İstanbul Otobüs Bileti

Amasya İstanbul Otobüs Bileti Ara

Amasya İstanbul Sefer Bilgileri

En Uygun Otobüs Bileti 399,00 TL
En Yüksek Otobüs Bileti 1000,00 TL
Yolculuk Süresi 10 Saat 15 Dakika
Güzergah Uzunluğu 688 km
En Ucuz Otobüs Firması Yeni Erciş İtimat
Popüler Otobüs Firması Kamil Koç Turizm
Mola Durakları 3 Adet
Seyahat Edilen Karayolu E80 üzerinden
 

Amasya İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Amasya İstanbul arası otobüs bileti fiyatları yaklaşık olarak 399 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Güncel Amasya - İstanbul otobüs bileti fiyatlarını görmek için yukarıda yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlı Amasya İstanbul otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Amasya İstanbul Popüler Otobüs Biletleri

Amasya - İstanbul Otobüs Seferi Hakkında

Amasya İstanbul otobüs bileti alırken bilmeniz gerekenler; Amasya İstanbul arasında günde 144 sefer gerçekleştirilmektedir. Tüm seçkin otobüs firmaları bu güzergahta otobüs bileti düzenlemektedir. Amasya İstanbul otobüs yolculuğu ortalama 10 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer güzergahı sırası ile; Amasya Otogarı, Suluova Otogarı, Merzifon Otogarı, Bolu Otogarı, Düzce Otogarı, Sakarya Otogarı, Kocaeli Otogarı, Harem Otogarı ve İstanbul Otogarıdır. Amasya Karadeniz'in en güzel illerinden biridir ve Karadeniz ikliminin özelliklerini taşır. Kış aylarında karasal iklimin özellikleri de görülür. İstanbul'da ise kış mevsiminde en düşük sıcaklık -11, yazın ise en yüksek sıcaklık +40 derecelerde olup, yaz mevsiminde nem oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle seyahatiniz hangi döneme denk geliyor ise Amasya’dan İstanbul’a iklim koşullarına uygun kıyafet seçimi ile seyahat etmeniz önemlidir.

Amasya İstanbul güzergahında 12 ay sefer yoğunluğu yaşansa da, üniversite açılma ve kapanma zamanları bu hatta ekstra bir yoğunluk yaşanmaktadır. Yine hafta sonları ve yaz aylarında bu güzergahta otobüs firmaları sefer sayılarını arttırmaktadır. Ayasofya camii, Sultanahmet, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Sultanahmet Camii, Galata Kulesi, Boğaziçi... İstanbul'un yılın dört mevsiminde en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Amasya İstanbul otobüs bileti satışı yapan otobüs firmaları zaman zaman bu güzergahta kampanyalar yapmakta ve indirimli otobüs bileti satışı gerçekleştirmektedir. Yukarıda yer alan otobüs bileti arama kutusunu kullanarak Amasya İstanbul seferlerini inceleyebilir, uygun bilet fiyatları ile online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 

Amasya Seyahat Yazıları

İstanbul Seyahat Yazıları

Sponsorlu Bağlantılar

Amasya İstanbul Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Amasya Kalkışlı Otobüs Seferleri

İstanbul Varışlı Otobüs Seferleri

 

Amasya İstanbul Otobüs Firmaları Otogar Yazıhaneleri

Bu sayfada Amasya İstanbul arasında şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarının listesi ve bu firmaların Amasya Otogarı ve İstanbul Otogarı yazıhanelerinin telefon numaraları yer almaktadır. Amasya İstanbul otobüs bileti bulmak için bu otobüs firmalarının otogar yazıhanelerini telefon ile arayabilir otobüs bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Dilerseniz otogara gidip Amasya İstanbul otobüs firmaları yazıhanelerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Amasya İstanbul Online Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Yukarıda yer alan otobüs bileti arama motorunu kullanarak online otobüs bileti bulabilirsiniz. Bu modül ile Amasya İstanbul arasında yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Gelen sayfada otobüs hareket saatlerini, Amasya İstanbul otobüs bileti fiyatlarını, otobüs firmalarını görebilir, karşılaştırabilirsiniz. Bu arama kolayca Amasya İstanbul Amasya güzergahında ucuz otobüs bileti bulmanızı sağlayacaktır. Açılan sayfadan otobüs bileti bulup, size en uygun saate Amasya İstanbul otobüs biletini güvenle online satın alabilirisiniz.

Amasya Faydalı Linkler

İstanbul Faydalı Linkler