"Fırat Ekspresi" Adana > Malatya > Elazığ Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım, 2022 15:33

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
FIRAT EKSPRESİ ADANA: 08.40 ELAZIĞ: 19.11 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
ELAZIĞ: 08.30 ADANA: 18.59
 
 Adana > Elazığ Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana   08:40
Kiremithane 08:47 08:49
İncirlik 08:57 08:58
Yakapınar 09:11 09:12
Ceyhan 09:31 09:35
Toprakkale 09:59 10:00
Osmaniye 10:08 10:11
Mamure 10:19 10:20
Yarbaşı 10:39 10:40
Bahçe 10:56 10:58
Bahçeşehir 11:02 11:04
Ayran 11:13 11:14
Fevzipaşa 11:26 11:41
Kozdere 11:46 11:47
Nurdağ 11:55 11:56
Beyoğlu 12:08 12:09
Türkoğlu 12:19 12:20
Sevindik 12:27 12:28
Köprüağzı 12:31 12:32
Narlı Gar 12:45 12:47
Pazarcık 13:03 13:04
Haydarlı 13:22 13:23
Söğütlü 13:33 13:34
Çelik 13:40 13:41
Gölbaşı Gar 13:54 14:09
Kumlu Sayding 14:20 14:21
Km.156 Durak 14:29 14:30
Kapıdere 14:41 14:42
Km.171+000 14:50 14:51
Km.176+000 14:57 14:58
Kadılı 15:06 15:07
Km.186+000 15:11 15:12
Doğanşehir 15:21 15:22
Suçatı 15:37 15:38
Akçadağ 15:53 15:54
Yazlak 16:06 16:08
Malatya 16:31 16:45
Battalgazi 16:59 17:00
Fırat 17:13 17:14
Km.282+200 17:20 17:21
Km.286+500 17:28 17:29
Kuşsarayı 17:38 17:40
Pınarlı 17:54 17:55
Baskil 18:14 18:15
Şefkat 18:31 18:32
Karaali 18:36 18:37
Yolçatı 18:49 18:50
Elazığ 19:11  

Sponsorlu Bağlantılar

 
 Elazığ > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Elazığ 08:30
Yolçatı 08:51 08:59
Karaali 09:13 09:14
Şefkat 09:19 09:21
Baskil 09:33 09:35
Pınarlı 09:51 09:52
Km. 294+371 10:05 10:06
Kuşsarayı 10:07 10:09
Km.286+500 10:16 10:17
Km.282+200 10:24 10:25
Fırat 10:31 10:33
Battalgazi 10:46 10:47
Malatya 11:02 11:14
Yazlak 11:39 11:40
Akçadağ 11:52 11:53
Suçatı 12:08 12:09
Doğanşehir 12:26 12:27
Km.186+000 12:36 12:37
Kadılı 12:41 12:42
Km.176+000 12:50 12:51
Km.171+000 12:57 12:58
Kapıdere 13:06 13:07
Km.156 Durak 13:17 13:18
Kumlu 13:26 13:28
Gölbaşı Gar 13:40 13:55
Çelik 14:08 14:09
Söğütlü 14:15 14:16
Haydarlı 14:26 14:27
Pazarcık 14:45 14:46
Narlı Gar 15:01 15:03
Köprüağzı 15:16 15:17
Sevindik 15:20 15:21
Türkoğlu 15:28 15:29
Beyoğlu 15:39 15:40
Nurdağ 15:52 15:53
Kozdere 16:02 16:03
Fevzipaşa 16:09 16:24
Ayran 16:38 16:39
Bahçeşehir 16:45 16:48
Bahçe 16:51 16:52
Yarbaşı 17:06 17:07
Mamure 17:19 17:20
Osmaniye 17:28 17:31
Toprakkale 17:39 17:40
Ceyhan 18:04 18:07
Yakapınar 18:26 18:28
İncirlik 18:41 18:42
Kiremithane 18:50 18:52
Adana 18:59  

FIRAT EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Fırat Ekspresi treni Adana > Osmaniye > Malatya > Elazığ > Adana arasında her gün işlerler. Adana Elazığ arası tren yolculuğu yaklaşık 10 saat sürmektedir.

MESAFE : 511 km

Elazığ Adana Tren Bileti Fiyatları:

Fırat Ekspresi, Elazığ - Adana arası 2+1 Pulman 1. mevki tren bileti fiyatı 125,00 TL'dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Elazığ - Adana arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

ADANA GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(322) 453 31 72 - Çalışma Saatleri: 05.30-21.30

MALATYA GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(422) 212 40 40 - Çalışma Saatleri: 07.00 - 04.00 (21 saat açık)

ELAZIĞ GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(424) 212 18 67 - Çalışma Saatleri: 05.00 - 18.00

pulman vagon

Fırat Ekspresi Tren Bilet Fiyatları:

Adana > Elazığ treni tam bilet fiyatı 125,00 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Fırat Ekspresi Tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

fırat ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.