"Toros Ekspresi" Adana > Konya Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 4 Ocak, 2023 18:02

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
TOROS EKSPRESİ ADANA: 08:00 KONYA: 14:29 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 15:00 ADANA: 21:39
 
 Adana > Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Adana   08:00
Şakirpaşa 08:03 08:04
Şehitlik 08:09 08:10
Yenice 08:28 08:33
Durak 08:47 08:48
Kelebek 08:55 08:56
Karaisalıbucağı 09:02 09:05
Hacıkırı 09:14 09:16
Belemedik 09:28 09:30
Pozantı 09:39 09:42
Çiftehan 09:57 10:03
Gümüş 10:17 10:20
Ulukışla 10:31 10:43
Osmancık 10:58 10:59
Çakmak 11:07 11:08
Ereğli 11:30 11:33
Ayrancı 12:12 12:13
Sudurağı 12:40 12:42
Karaman 13:00 13:10
Arıkören 13:36 13:37
Çumra 13:48 13:51
Konya 14:29

Sponsorlu Bağlantılar

 
 Konya > Adana Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya   15:00
Çumra 15:38 15:44
Arıkören 15:55 15:59
Karaman 16:24 16:30
Sudurağı 16:48 16:49
Ayrancı 17:16 17:17
Ereğli 17:55 17:58
Çakmak 18:21 18:22
Osmancık 18:32 18:33
Ulukışla 18:53 18:58
Gümüş 19:09 19:14
Çiftehan 19:29 19:34
Pozantı 19:49 19:54
Belemedik 20:03 20:08
Hacıkırı 20:20 20:26
Karaisalıbucağı 20:35 20:42
Kelebek 20:48 20:49
Durak 20:56 20:57
Km. 345+500 21:10 21:11
Yenice 21:12 21:14
Şehitlik 21:31 21:32
Şakirpaşa 21:37 21:38
Adana 21:41

TOROS EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Toros Ekspresi, Adana > Konya arasında her gün işler. Adana Konya arası tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 50 dakika sürmektedir. Toros Ekspresi'nin durduğu duraklar Adana, Şakirpaşa, Yenice, Durak, Kelebek, Karaisalı, Hacıkırı, Belemedik, Pozantı, Çiftehan, Gümüş, Ulukışla, Osmancık, Çakmak, Ereğli, Böğecik, Ayrancı, Sudurağı, Karaman, Demiryurt, Arıkören, Çumra, Kaşınhan, Konya.

Adana Konya Tren Bileti Fiyatları:

Toros Ekspresi, Adana - Konya arası 1. mevki tren bileti fiyatı 99,00 TL'dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Adana - Konya arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

KONYA GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(332) 322 36 70 / 0(332) 322 36 80 (Santral)
Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

ADANA GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(322) 453 31 72 / Çalışma Saatleri: 05.30-21.30

pulman kompartıman vagon

Toros Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Adana > Konya, Konya > Adana treni tam bilet fiyatı 99,00 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Toros Ekspresi tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

toros ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.