Sivas - Divriği Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 6 Haziran, 2022 14:11

 
Sivas > Divriği Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Sivas 06:50 17:25
Bostankaya 07:13 17:49
Km.638+907 07:20 17:56
Tecer 07:26 18:03
Yeni Karasar 07:36 18:13
Gürpınar 07:41 18:18
Candoğan 07:49 18:26
Yenikangal 08:02 18:38
Çetinkaya 08:19 18:55
Avşar 08:36 19:12
Güneş 08:52 19:28
Km.746+840 08:57 19:33
Göçentaşı 09:02 19:38
Bahçeli (Km.755+290 S) 09:08 19:44
Cürek 09:18 19:56
Demirdağ 09:31 20:09
Divriği 09:35 20:13
Doğu Ekspresi (Sivas-Divriği) Tren Saatleri >

Sponsorlu Bağlantılar

 
Divriği > Sivas Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren
Divriği 06:20 17:00
Demirdağ 06:25 17:05
Cürek 06:38 17:18
Bahçeli (Km.755+290 S) 06:48 17:29
Göçentaşı 06:54 17:35
Km.746+840 06:59 17:40
Güneş 07:05 17:46
Avşar 07:24 18:02
Çetinkaya 07:45 18:19
Yenikangal 08:03 18:37
Candoğan 08:13 18:47
Gürpınar 08:20 18:54
Yeni Karasar 08:25 18:59
Tecer 08:36 19:09
Km.638+907 08:42 19:15
Bostankaya 08:49 19:22
Sivas 09:11 19:44
Doğu Ekspresi (Divriği-Sivas) Tren Saatleri >

Sivas - Divriği Bölgesel Treni

Bu trenler Sivas > Divriği > Sivas arasında her gün işlerler. Sivas > Bostankaya, Ulaş, Tecer, Yeni Karasar, Gürpınar, Yenikangal, Çetinkaya, Avşar, Güneş, Göçentaşı, Bahçeli, Cürek, Demirdağ, Kayapınar, Bozarmut, Eskiköy, Kangal, Karagöl, Karasar, Ayvaz, Candoğan > Divriği tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları.

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.

SİVAS TREN İSTASYONU TEL:
0346 221 10 91 - (24 SAAT AÇIK)

DİVRİĞİ TREN İSTASYONU TEL:
0346 418 10 25 - (04.00-11.00 / 14.00-19.30)

Sivas - Divriği Tren Bilet Fiyatları:

Sivas > Divriği Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 30 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Divriği Sivas treni bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

sivas divriği tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.