TCDD "Doğu Ekspresi" Ankara > Kars Tren Saatleri


Güncelleme: 21 Mayıs 2018

Tren Adı Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
DOĞU EKSPRESİ Ankara: 18:00 KARS: 18:30 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KARS: 08:00 Ankara: 08:26
BAŞKENTRAY çalışmaları nedeniyle Irmak - Kars - Irmak arasında işletilmektedir. Ankara - Irmak arası ulaşım otobüslerle sağlanmaktadır. Doğu Ekspresi için Ankara Gar'dan otobüs hareket saati 18.00'dir.
Ankara > Kars Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar   18:00
Irmak   19:20
Kırıkkale 19:43 19:45
Çerikli 20:39 20:40
Yerköy 21:25 21:28
Şefaatli 22:04 22:06
Sarıkent 22:23 22:24
Yenifakılı 22:53 22:55
Beydeğirmeni 23:55 23:57
Boğazköprü 00:11 00:17
Kayseri 00:34 00:48
Sarımsaklı 01:12 01:14
Yeniçubuk 02:11 02:12
Şarkışla 02:44 02:45
Bedirli 03:22 03:23
Kalın 03:48 03:49
Sivas 04:09 04:19
Bostankaya 04:44 04:45
Yenikangal 05:36 05:37
Çetinkaya 05:53 05:55
Avşar 06:11 06:12
Güneş 06:28 06:29
Göçentaşı 06:37 06:38
Cürek 06:52 06:54
Demirdağ 07:06 07:07
Divriği 07:12 07:19
Kemaliye Çaltı 07:47 07:48
Adatepe (Pingen) 07:57 07:58
Bağıştaş 08:09 08:10
Km. 823+200 08:13 08:14
İliç 08:25 08:27
Güllübağ 08:47 08:48
Yahşiler 08:54 08:55
Eriç 09:10 09:11
Kemah 09:29 09:30
Erzincan 10:23 10:32
Tanyeri 10:57 10:58
Demirkapı 11:30 11:31
Mercan 11:53 11:54
Çadırkaya 12:07 12:08
Erbaş 12:23 12:25
Karasu 12:41 12:42
Aşkale 13:15 13:17
Kandilli 13:35 13:37
Ilıca 14:01 14:02
Erzurum 14:22 14:32
Hasankale 15:09 15:11
Köprüköy 15:26 15:27
Horasan 15:51 15:53
Süngütaşı 16:23 16:24
Karaurgan 16:32 16:33
Topdağı 16:44 16:45
Sarıkamış 17:28 17:30
Kars 18:30  
Kars > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kars   08:00
Sarıkamış 09:03 09:05
Topdağı 09:43 09:44
Karaurgan 09:53 09:54
Süngütaşı 10:01 10:02
Horasan 10:28 10:31
Köprüköy 10:56 10:57
Hasankale 11:13 11:15
Erzurum 12:00 12:10
Ilıca 12:28 12:29
Kandilli 12:54 12:56
Aşkale 13:16 13:18
Karasu 13:50 13:52
Erbaş 14:08 14:10
Çadırkaya 14:24 14:25
Mercan 14:37 14:38
Demirkapı 14:59 15:00
Erzincan 15:58 16:06
Kemah 16:59 17:00
Eriç 17:18 17:19
Yahşiler 17:34 17:35
Güllübağ 17:40 17:41
İliç 18:01 18:03
Km. 824+200 18:12 18:13
Bağıştaş 18:16 18:17
Adatepe (Pingen) 18:27 18:28
Kemaliye Çaltı 18:37 18:38
Divriği 19:06 19:11
Demirdağ 19:16 19:17
Cürek 19:29 19:30
Göçentaşı 19:45 19:46
Güneş 19:54 19:55
Avşar 20:11 20:12
Çetinkaya 20:29 20:31
Yenikangal 20:48 20:49
Bostankaya 21:37 21:39
Sivas 22:04 22:18
Kalın 22:38 22:39
Bedirli 23:04 23:05
Şarkışla 23:43 23:44
Topaç 23:51 23:52
Yeniçubuk 00:15 00:16
Sarımsaklı 01:11 01:13
Kayseri 01:34 01:48
Boğazköprü 02:06 02:11
Beydeğirmeni 02:25 02:26
Yenifakılı 03:28 03:30
Sarıkent 03:59 04:00
Şefaatli 04:17 04:19
Yerköy 04:56 04:58
Çerikli 05:43 05:44
Kırıkkale 06:37 06:39
Irmak 07:26  
Ankara Gar 08:26  

Ankara - Kars Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com


TREN BİLGİSİ:

TCDD Doğu Ekspresi, Ankara > Kırıkkale > Kayseri > Sivas > Erzincan > Erzurum > Kars arasında her gün işlerler. TCDD Doğu Ekspresi treninde pulman, kuşetli, yemekli, kompartıman ve yataklı vagon türleri bulunmaktadır.

Cağ kebabı ve kadayıf dolması sipariş noktası: Tren Kars yönüne giderken Erzurum İstasyonuna cağ kebabı ve kadayıf dolması siparişi verilmesinin Erzincan'dan itibaren başladığını unutmayınız.

YOLCULUK SÜRESİ : 1 Gün 30 Dakika

ANKARA
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

KARS
(474) 223 43 98 - (05.00-23.00)


doğu ekspresi

 

Doğu Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Kars > Ankara, Ankara > Kars Doğu Ekspresi tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

doğu ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.