"İzmir Mavi Treni" Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs, 2022 15:12

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
İZMİR MAVİ TRENİ İzmir: 19:05 Ankara: 08:59 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Ankara: 21:00 İzmir: 10:26
 
İzmir > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   19:05
Çiğli 19:31 19:33
Menemen 19:49 19:54
Ayvacık 20:09 20:11
Muradiye 20:22 20:29
Manisa 20:38 20:42
Karaağaçlı 20:53 20:55
Saruhanlı 21:00 21:01
Akhisar 21:24 21:26
Kırkağaç 21:49 21:50
Soma 21:59 22:01
Savaştepe 22:23 22:24
Balıkesir 23:11 23:40
Dursunbey 01:05 01:10
Balıköy 02:15 02:17
Demirli 02:40 02:45
Tavşanlı 03:10 03:21
Kütahya 04:02 04:08
Alayunt 04:16 04:18
Eskişehir 05:13 05:33
Alpu 05:57 05:59
Beylikova 06:13 06:14
Yunusemre 06:33 06:35
Biçer 06:52 06:54
Beylikköprü 07:15 07:22
Polatlı 07:38 07:45
Temelli 08:06 08:09
Esenkent 08:21 08:23
Sincan 08:36 08:37
Ankara Gar 08:59  

Sponsorlu Bağlantılar

 
Ankara > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar   21:00
Sincan 21:23 21:26
Polatlı 22:08 22:10
Beylikköprü 22:26 22:28
Biçer 22:49 22:51
Yunusemre 23:08 23:10
Beylikova 23:29 23:30
Alpu 23:44 23:46
Eskişehir 00:10 00:20
Alayunt 01:15 01:16
Kütahya 01:24 01:29
Tavşanlı 02:10 02:17
Balıköy 03:05 03:08
Dursunbey 04:13 04:14
Balıkesir 05:39 06:09
Savaştepe 06:56 06:58
Soma 07:20 07:24
Kırkağaç 07:33 07:35
Akhisar 07:58 08:02
Saruhanlı 08:25 08:29
Karaağaçlı 08:34 08:35
Manisa 08:46 08:54
Muradiye 09:04 09:08
Menemen 09:33 09:41
Çiğli 09:57 09:59
İzmir (Basmane) 10:26  

İZMİR MAVİ TREN BİLGİSİ:

İZMİR MAVİ trenleri İzmir (Basmane) - Ankara - İzmir arasında her gün işlerler. İzmir Ankara tren yolculuğu yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir Mavi Treni İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Muradiye, Manisa, Saruhanlı, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Gökköy (Balıkesir), Balıkesir, Mezitler, Dursunbey, Gökçedağ, Balıköy, Demirli, Tavşanlı, Güzelyurt, Kütahya, Alayunt, Sabuncupınar, Gökçekısık, Kızılinler, Eskişehir, Alpu, Beylikova, Yunusemre, Beylikköprü, Polatlı, Sincan, Ankara güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. İzmir Ankara tren yolculuğu yaklaşık 13 saat 40 dakika sürmektedir.

MESAFE : 824 km

İzmir Ankara Tren Bileti Fiyatları:

İzmir Mavi Treni, İzmir - Ankara arası 2+1 Pulman 1. mevki tren bileti fiyatı 100.50 TL, 2 yataklı 1. Mevki tren bileti 338,00 TL'dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. İzmir - Ankara arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

Tel: (232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
Tel: (232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

ANKARA GAR İLETİŞİM:

Tel: (312) 309 05 15 / 336 Danışma - 24 SAAT AÇIK

izmir mavi treni pulman, yataklı, yemekli vagon

İzmir Mavi Treni Bilet Fiyatları:

Ankara > İzmir, İzmir > Ankara Treni tam bilet fiyatı 100,50 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli İzmir Mavi tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir mavi treni

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.