"İzmir Mavi Treni" Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 4 Ocak, 2023 17:34

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
İZMİR MAVİ TRENİ İzmir: 19:05 Ankara: 07:54 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Ankara: 20:00 İzmir: 08:37
 
İzmir > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   19:05
Çiğli 19:31 19:33
Menemen 19:48 19:50
Emiralem 19:58 20:00
Muradiye 20:18 20:23
Manisa 20:35 20:39
Saruhanlı 20:57 20:58
Akhisar 21:21 21:23
Kırkağaç 21:46 21:47
Soma 21:56 21:58
Savaştepe 22:20 22:21
Balıkesir 23:08 23:18
Dursunbey 00:46 00:47
Balıköy 01:52 01:59
Tavşanlı 02:47 02:49
Kütahya 03:30 03:33
Alayunt 03:41 03:43
Eskişehir 04:38 04:48
Alpu 05:12 05:14
Beylikova 05:29 05:30
Yunusemre 05:49 05:51
Biçer 06:08 06:09
Beylikköprü 06:31 06:33
Polatlı 06:50 06:52
Sincan 07:34 07:37
Ankara Gar 07:54  

Sponsorlu Bağlantılar

 
Ankara > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar   20:00
Sincan 20:17 20:20
Polatlı 21:02 21:04
Beylikköprü 21:21 21:23
Biçer 21:45 21:46
Yunusemre 22:03 22:05
Beylikova 22:24 22:25
Alpu 22:40 22:42
Eskişehir 23:06 23:16
Alayunt 00:12 00:13
Kütahya 00:21 00:24
Tavşanlı 01:05 01:07
Demirli 01:33 01:34
Balıköy 01:57 01:58
Dursunbey 03:03 03:04
Balıkesir 04:32 04:37
Savaştepe 05:24 05:25
Soma 05:47 05:49
Kırkağaç 05:58 05:59
Akhisar 06:22 06:24
Saruhanlı 06:47 06:48
Manisa 07:06 07:09
Muradiye 07:21 07:22
Ayvacık 07:33 07:35
Emiralem 07:43 07:45
Menemen 07:53 07:55
Çiğli 08:08 08:10
İzmir (Basmane) 08:37  

İZMİR MAVİ TREN BİLGİSİ:

İZMİR MAVİ trenleri İzmir (Basmane) - Ankara - İzmir arasında her gün işlerler. İzmir Ankara tren yolculuğu yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir Mavi Treni İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Muradiye, Manisa, Saruhanlı, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Gökköy (Balıkesir), Balıkesir, Mezitler, Dursunbey, Gökçedağ, Balıköy, Demirli, Tavşanlı, Güzelyurt, Kütahya, Alayunt, Sabuncupınar, Gökçekısık, Kızılinler, Eskişehir, Alpu, Beylikova, Yunusemre, Beylikköprü, Polatlı, Sincan, Ankara güzergahlarında her gün hizmet vermektedir. İzmir Ankara tren yolculuğu yaklaşık 13 saat 40 dakika sürmektedir.

MESAFE : 824 km

İzmir Ankara Tren Bileti Fiyatları:

İzmir Mavi Treni, İzmir - Ankara arası 2+1 Pulman 1. mevki tren bileti fiyatı 225,00 TL, 2 yataklı 1. Mevki tren bileti 688,00 TL'dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. İzmir - Ankara arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

Tel: 0232 484 53 53 / REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
Tel: 0232 484 86 38 / DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

ANKARA GAR İLETİŞİM:

Tel: (312) 309 05 15 / 336 Danışma - 24 SAAT AÇIK

izmir mavi treni pulman vagon

İzmir Mavi Treni Bilet Fiyatları:

Ankara > İzmir, İzmir > Ankara Treni tam bilet fiyatı 225,00 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli İzmir Mavi tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir mavi treni

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.