"İzmir Mavi Treni" Tren Saatleri


Güncelleme Tarihi: 22-Eki-2018 18:53

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
İZMİR MAVİ 21128 İzmir Basmane: 19:20 Eskişehir: 07:38 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Eskişehir: 23:30 İzmir Basmane: 11:30
İzmir > Eskişehir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   19:20
Çiğli 19:50 19:52
Menemen 20:05 20:07
Muradiye 20:35 20:37
Manisa 20:48 20:53
Saruhanlı 21:13 21:15
Akhisar 21:48 21:50
Kırkağaç 22:23 22:24
Soma 22:35 22:37
Savaştepe 23:08 23:10
Balıkesir (Gökköy) 00:05 00:06
Balıkesir 00:19 00:29
Mezitler 01:23 01:24
Dursunbey 02:27 02:29
Gökçedağ 03:29 03:31
Balıköy 03:51 03:52
Tavşanlı 04:57 05:00
Güzelyurt 05:20 05:21
Kütahya 05:59 06:04
Alayunt 06:15 06:17
Sabuncupınar 06:43 06:45
Gökçekısık 07:09 07:10
Kızılinler 07:20 07:22
Eskişehir 07:38  
Eskişehir > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Eskişehir   23:30
Porsuk 00:10 00:11
Sabuncupınar 00:22 00:23
Uluköy 00:33 00:34
Alayunt 00:48 00:50
Kütahya 01:00 01:05
Tavşanlı 01:59 02:03
Değirmisaz 02:51 02:52
Balıköy 03:06 03:08
Gökçedağ 03:28 03:30
Sindirler 04:12 04:13
Dursunbey 04:29 04:30
Gazellidere 04:59 05:00
Mezitler 05:28 05:29
Balıkesir 06:22 06:32
Savaştepe 07:40 07:42
Soma 08:11 08:13
Kırkağaç 08:25 08:26
Akhisar 08:57 09:01
Kapaklı 09:08 09:10
Saruhanlı 09:37 09:39
Manisa 10:00 10:05
Muradiye 10:15 10:17
Menemen 10:46 10:48
Çiğli 11:04 11:06
İzmir (Basmane) 11:30  

İzmir - Eskişehir Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com


TREN BİLGİSİ:

İZMİR MAVİ trenleri, Eskişehir - Basmane/İzmir - Eskişehir arasında her gün işlerler.

MESAFE : 824 km

İZMİR (BASMANE)
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

ANKARA
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

pulman, yataklı, yemekli vagon

 

Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları:

Ankara > İzmir, İzmir > Ankara tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.