"17 Eylül Ekspresi" İzmir > Bandırma Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 3 Nisan, 2022 21:36

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
17 EYLÜL EKSPRESİ İzmir (Basmane): - Bandırma: - Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Bandırma: 16:00 İzmir (Basmane): 21:50
 
 İzmir > BandırmaGüzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)    
Çiğli    
Menemen    
Muradiye    
Manisa    
Saruhanlı    
Akhisar    
Kırkağaç    
Soma    
Savaştepe    
Soğucak    
Çukurhüseyin    
Balıkesir    
Yeniköy    
Susurluk    
Aksakal    
Kuşcenneti    
Bandırma Gar    
Bandırma Şehir    

Sponsorlu Bağlantılar

 
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir   16:00
Kuşcenneti 16:11 16:12
Aksakal 16:31 16:32
Susurluk 16:53 16:55
Yeniköy 17:17 17:18
Balıkesir 17:40 17:43
Gökköy (Balıkesir) 17:51 17:52
Çukurhüseyin 17:59 18:00
Soğucak 18:16 18:17
Savaştepe 18:36 18:37
Soma 18:59 19:01
Kırkağaç 19:10 19:11
Akhisar 19:34 19:36
Saruhanlı 19:59 20:00
Karaağaçlı 20:05 20:06
Manisa 20:17 20:19
Muradiye 20:28 20:32
Emiralem 20:50 20:53
Menemen 21:01 21:06
Çiğli 21:22 21:23
İzmir (Basmane) 21:50  

17 EYLÜL EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

17 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler. İzmir Bandırma arası tren yolculuğu yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir.

SÜRE : 6 Saat 30 dakika

İzmir Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

17 Eylül Ekspresi, Bandırma - İzmir arası 1. mevki tren bileti fiyatı 48,00 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Bandırma - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:

((266) 241 03 00 /Dahili: 2 - (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA GAR İLETİŞİM:

(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)

17 eylul ekspresi

17 Eylül Ekspresi Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma treni tam bilet fiyatı 48,00 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli 17 Eylül Ekspresi Tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

17 eylül ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.