"6 Eylül Ekspresi" İzmir > Bandırma Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık, 2018 16:46

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
6 EYLÜL EKSPRESİ İzmir Basmane: 08:30 Bandırma: 14:53 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Bandırma: 07:35 İzmir Basmane: 14:12
 
İzmir > Bandırma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   08:30
Çiğli 08:57 08:58
Menemen 09:14 09:17
Emiralem 09:23 09:24
Muradiye 09:43 09:44
Manisa 09:52 09:55
Saruhanlı 10:13 10:14
Kapaklı 10:38 10:39
Akhisar 10:46 10:47
Bakır 11:06 11:07
Kırkağaç 11:16 11:17
Soma 11:28 11:31
Savaştepe 11:57 11:58
Balıkesir 12:56 12:59
Susurluk 13:50 13:51
Aksakal 14:17 14:19
Kuşcenneti 14:42 14:43
Bandırma Gar 14:48 14:49
Bandırma Şehir 14:53  
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir   07:35
Kuşcenneti 07:45 07:46
Aksakal 08:08 08:09
Susurluk 08:34 08:35
Yeniköy 09:01 09:02
Balıkesir 09:28 09:31
Savaştepe 10:27 10:30
Soma 10:57 11:01
Kırkağaç 11:11 11:18
Bakır 11:27 11:28
Akhisar 11:47 11:49
Saruhanlı 12:20 12:22
Manisa 12:40 12:46
Muradiye 12:54 12:58
Emiralem 13:15 13:17
Menemen 13:23 13:27
Çiğli 13:43 13:44
İzmir (Basmane) 14:12  

İzmir - Balıkesir Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

TREN BİLGİSİ:

6 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler.

SÜRE : 6 Saat

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA GAR İLETİŞİM:
(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:
((266) 241 03 00 /Dahili: 2 - (24 SAAT AÇIK)

6 yl ekspresi

 

İzmir - Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

6 eylül ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.