"6 Eylül Ekspresi" İzmir > Bandırma Tren Saatleri


Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
6 EYLÜL EKSPRESİ İzmir Basmane: 08:35 Balıkesir: 13:21 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Bandırma: 07:35 İzmir Basmane: 14:32
İzmir > Balıkesir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   08:35
Çiğli 09:01 09:02
Menemen 09:16 09:18
Muradiye 09:45 09:47
Manisa 09:56 10:01
Saruhanlı 10:21 10:23
Akhisar 10:57 10:59
Kırkağaç 11:30 11:32
Soma 11:43 11:45
Savaştepe 12:14 12:16
Balıkesir (Gökköy) 13:07 13:08
Balıkesir 13:21 -
Yeniköy - -
Susurluk - -
Aksakal - -
Kuşcenneti - -
Bandırma Gar - -
Bandırma Şehir -  
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir   07:35
Bandırma Gar 07:36 07:37
Kuşcenneti 07:42 07:43
Sığırcı 07:52 07:53
Aksakal 08:09 08:10
Susurluk 08:37 08:39
Yeniköy 09:07 09:09
Balıkesir 09:34 09:39
Soğucak 10:20 10:21
Savaştepe 10:45 10:47
Soma 11:15 11:17
Kırkağaç 11:29 11:31
Akhisar 12:01 12:06
Saruhanlı 12:41 12:43
Manisa 13:02 13:05
Muradiye 13:15 13:17
Menemen 13:46 13:48
Çiğli 14:05 14:06
İzmir (Basmane) 14:32  

İzmir - Balıkesir Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com


TREN BİLGİSİ:

6 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler.

SÜRE : 6 Saat

İZMİR (BASMANE):
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA:
(266) 713 60 89 - (08.00-11.30, 12.30-20.30)


 

İzmir - Bandırma Tren Bileti Fiyatları:

Bandırma > İzmir, İzmir > Bandırma tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.