"Ege Ekspresi" İzmir > Kütahya Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 7 Aralık, 2019 23:36

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
EGE EKSPRESİ İzmir Basmane: 06:40 Kütahya:    15:59 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kütahya: 09:40 İzmir Basmane: 19:11
 
İzmir > Kütahya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   06:40
Çiğli 07:08 07:10
Menemen 07:23 07:24
Emiralem 07:32 07:33
Ayvacık 07:41 07:43
Muradiye 07:54 07:56
Horozköy 08:04 08:05
Manisa 08:10 08:14
Karaağaçlı 08:24 08:25
Saruhanlı 08:30 08:31
Hacırahmanlı 08:34 08:35
İshakçelebi 08:38 08:39
Kayışlar 08:49 08:50
Kapaklı 08:54 08:55
Akhisar 09:00 09:02
Sünnetçiler 09:11 09:12
Çobanhasan 09:16 09:17
Bakır 09:21 09:22
Kırkağaç 09:30 09:31
Soma 09:40 09:42
Savaştepe 10:04 10:05
Çalıköy 10:11 10:12
Soğucak 10:26 10:28
Çukurhüseyin 10:44 10:45
Balıkesir 11:00 11:03
Gazellidere 12:22 12:24
Dursunbey 12:49 12:52
Balıköy 14:07 14:08
Emirler 14:49 14:50
Tavşanlı 15:06 15:09
Kütahya 15:59  
Kütahya > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kütahya   09:40
Tavşanlı 10:32 10:35
Emirler 10:53 10:55
Demirli 11:10 11:12
Balıköy 11:37 11:38
Dursunbey 12:51 12:53
Balıkesir 14:37 14:40
Çukurhüseyin 14:58 14:59
Soğucak 15:15 15:16
Çalıköy 15:29 15:30
Savaştepe 15:38 15:39
Soma 16:03 16:05
Kırkağaç 16:14 16:18
Bakır 16:28 16:29
Çobanhasan 16:34 16:35
Sünnetçiler 16:39 16:40
Akhisar 16:48 16:52
Kapaklı 16:57 16:59
Kayışlar 17:03 17:04
İshakçelebi 17:14 17:15
Hacırahmanlı 17:18 17:19
Saruhanlı 17:22 17:23
Karaağaçlı 17:28 17:29
Manisa 17:39 17:43
Horozköy 17:47 17:48
Muradiye 17:54 17:55
Emiralem 18:13 18:14
Menemen 18:22 18:27
Çiğli 18:43 18:45
İzmir (Basmane) 19:11  
 

İzmir - Kütahya Online Otobüs Bileti

EGE EKSPRESİ TREN BİLGİSİ:

Ege Ekspresi, İzmir Basmane > Manisa > Balıkesir > Kütahya arasında her gün işler. İzmir Kütahya tren yolculuğu yaklaşık 9 saat 20 dakika sürmektedir. Ege Ekspresi'nin durduğu duraklar İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Emiralem, Muradiye, Horozköy, Manisa, Karaağaçlı, Saruhanlı, Hacırahmanlı, İshakçelebi, Kayışlar, Kapaklı, Akhisar, Sünnetçiler, Çobanhasan, Bakır, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Çalıköy, Soğucak, Çukurhüseyin, Balıkesir, Gazellidere, Dursunbey, Balıköyi Emirler, Tavşanlı, Kütahya

İzmir Kütahya Tren Bileti Fiyatları:

Ege Ekspresi, Kütahya - İzmir arası 1. mevki tren bileti fiyatı 40.50 TL' dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Kütahya - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

Tel: (232) 464 77 95 - ALSANCAK DANIŞMA (Mesai Saatleri İçinde)
Tel: (232) 484 86 38 - BASMANE DANIŞMA (07.00 - 21.30)

BALIKESİR GAR İLETİŞİM:

Tel: 0(266) 241 03 00 / 2 - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

KÜTAHYA GAR İLETİŞİM:

Tel: Tel: 0(274) 223 61 21 - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

pulman vagon

 

İzmir - Kütahya Tren Bileti Fiyatları:

Kütahya > İzmir, İzmir > Kütahya tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

ege ekspresi

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.