"Konya Mavi Treni" Konya > İzmir Tren Saatleri


Güncelleme Tarihi: 22-Eki-2018 18:53

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
KONYA MAVİ TRENİ İZMİR: 20:10 KONYA: 08:00 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 19:30 İZMİR: 07:02
İzmir > Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   20:10
Çiğli 20:38 20:39
Menemen 20:52 20:55
Emiralem 21:03 21:04
Ayvacık 21:12 21:14
Muradiye 21:26 21:27
Manisa 21:37 21:41
Turgutlu 22:07 22:08
Ahmetli 22:28 22:29
Salihli 22:44 22:45
Kavaklıdere 23:03 23:04
Alaşehir 23:18 23:20
Eşme 00:30 00:31
İnay 01:10 01:11
Uşak 01:42 01:47
Banaz 02:26 02:27
Oturak 02:44 02:45
Balmahmut 03:42 03:43
Afyon A.Çetinkaya 04:10 04:15
Büyükçobanlar 04:31 04:32
Çay 04:51 04:52
Sultandağı 05:10 05:11
Akşehir 05:30 05:32
Argıthan 05:54 05:55
Çavuşcugöl 06:08 06:09
Ilgın 06:20 06:21
Kadınhan 06:43 06:44
Sarayönü 07:03 07:04
Meydan 07:18 07:19
Pınarbaşı 07:35 07:36
Horozluhan 07:50 07:51
Konya 08:00  
Konya > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya   19:30
Horozluhan 19:39 19:40
Pınarbaşı 19:54 19:55
Meydan 20:12 20:13
Sarayönü 20:27 20:28
Kadınhan 20:47 20:48
Ilgın 21:09 21:10
Çavuşcugöl 21:21 21:22
Argıthan 21:36 21:37
Akşehir 21:59 22:01
Sultandağı 22:19 22:20
Çay 22:38 22:39
Büyükçobanlar 22:58 22:59
Afyon A.Çetinkaya 23:16 23:21
Yıldırımkemal 00:12 00:13
Oturak 00:43 00:44
Banaz 01:01 01:02
Uşak 01:39 01:44
İnay 02:13 02:14
Eşme 02:50 02:51
Güneyköy 03:03 03:07
Km.205+251 03:11 03:12
Km.199+510 03:20 03:21
Km.189+320 03:31 03:32
Alaşehir 03:53 03:55
Kavaklıdere 04:09 04:10
Salihli 04:27 04:28
Ahmetli 04:42 04:43
Turgutlu 05:01 05:02
Çobanisa 05:14 05:15
Manisa 05:30 05:35
Muradiye 05:46 05:47
Menemen 06:17 06:18
Çiğli 06:35 06:36
İzmir (Basmane) 07:02  

Konya - İzmir Online Otobüs Bileti



TREN BİLGİSİ:

Konya Mavi Treni, Konya > Afyon > Uşak > Manisa > İzmir arasında her gün işlerler.

SÜRE : 11 Saat 30 Dakika

KONYA:
(332) 322 36 70 - (06.00-22.00)

İZMİR (BASMANE)
(232) 484 53 53 - REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 - DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)


pulman, yataklı, yemekli, kuşetli vagon

 

İzmir - Konya Tren Bileti Fiyatları:

Konya > İzmir, İzmir > Konya tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

eybis

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.