"Konya Mavi Treni" Konya > İzmir Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım, 2022 15:41

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
KONYA MAVİ TRENİ İZMİR: 19.55 KONYA: 08.28 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KONYA: 19.00 İZMİR: 07.26
 
İzmir > Konya Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane)   19:55
Çiğli 20:18 20:20
Menemen 20:37 20:41
Emiralem 20:49 20:54
Ayvacık 21:02 21:06
Muradiye 21:17 21:19
Manisa 21:29 21:31
Turgutlu 21:58 22:00
Urganlı 22:10 22:11
Ahmetli 22:20 22:21
Salihli 22:35 22:37
Kavaklıdere 22:55 22:57
Alaşehir 23:11 23:16
Konaklar 23:36 23:38
Güneyköy 00:16 00:17
Eşme 00:29 00:31
İnay 01:09 01:10
Uşak 01:40 01:48
Banaz 02:27 02:29
Oturak 02:45 02:47
Dumlupınar 03:07 03:09
Yıldırımkemal 03:23 03:25
Afyon A.Çetinkaya 04:17 04:32
Çay 05:12 05:13
Sultandağı 05:32 05:33
Akşehir 05:53 05:54
Argıthan 06:16 06:17
Çavuşcugöl 06:31 06:32
Ilgın 06:44 06:45
Kadınhan 07:07 07:09
Sarayönü 07:29 07:30
Kayacık 08:05 08:06
Horozluhan 08:18 08:19
Konya 08:28  

Sponsorlu Bağlantılar

 
Konya > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Konya   19:00
Sarayönü 19:58 19:59
Kadınhan 20:19 20:20
Ilgın 20:42 20:43
Çavuşcugöl 20:55 20:56
Argıthan 21:10 21:11
Akşehir 21:32 21:34
Sultandağı 21:53 21:54
Çay 22:13 22:14
Afyon A.Çetinkaya 22:54 23:06
Yıldırımkemal 00:02 00:03
Dumlupınar 00:17 00:18
Oturak 00:32 00:33
Banaz 00:49 00:50
Nohutova 01:05 01:06
Uşak 01:31 01:41
İnay 02:10 02:11
Ahmetler 02:29 02:30
Eşme 02:50 02:56
Güneyköy 03:09 03:13
Km.205+251 03:17 03:18
Km.199+510 03:34 03:35
Km.189+320 03:47 03:48
Konaklar 03:52 03:53
Alaşehir 04:08 04:11
Kavaklıdere 04:24 04:26
Salihli 04:42 04:44
Ahmetli 04:58 05:00
Urganlı 05:08 05:10
Turgutlu 05:20 05:22
Manisa 05:49 05:56
Muradiye 06:06 06:08
Menemen 06:37 06:42
Çiğli 06:58 07:00
İzmir (Basmane) 07:26

KONYA MAVİ TREN BİLGİSİ:

Konya Mavi Treni, Konya > Afyon > Uşak > Manisa > İzmir arasında her gün işlerler. Konya İzmir tren yolculuğu yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Konya Mavi Treni'nin durduğu duraklar Konya, Horozluhan, Pınarbaşı, Meydan, Sarayönü, Kadınhan, Ilgın, Çavuşcugöl, Argıthan, Akşehir, Sultandağı, Çay, Büyükçobanlar, Afyon A.Çetinkaya, Yıldırımkemal, Dumlupınar, Oturak, Banaz, Uşak, Eşme, Güneyköy, Alaşehir, Kavaklıdere, Salihli, Ahmetli, Turgutlu, Manisa, Muradiye, Menemen, Çiğli, İzmir (Basmane).

Konya İzmir Tren Bileti Fiyatları:

Konya Mavi Treni, Konya - İzmir arası 2+1 Pulman 1. mevki tren bileti fiyatı 161,00 TL, 2 Yataklı 1. Mevki tren bileti 572,00 TL'dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır. Konya - İzmir arası indirimli tren bileti fiyatlarını Eybis'den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz. Bunlar indirimler, 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir. Ayrıca evcil hayvan biletide satın alabilirsiniz.

KONYA GAR İLETİŞİM:

Tel: (332) 322 36 70 - (332) 322 36 80 (Santral) - Çalışma Saatleri: 24 SAAT AÇIK

İZMİR (BASMANE) GAR İLETİŞİM:

Tel: (232) 464 77 95 - ALSANCAK DANIŞMA (Mesai Saatleri İçinde)
Tel: (232) 484 86 38 - BASMANE DANIŞMA (07.00 - 21.30)

pulman, yataklı, yemekli, kuşetli vagon

Konya Mavi Tren Bileti Fiyatları:

Konya > İzmir, İzmir > Konya treni tam bilet fiyatı 161,00 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Konya Mavi Treni bilet fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

konya mavi treni

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.