"Van Gölü Ekspresi" Ankara > Tatvan Tren Saatleri


Güncelleme: 16.02.2018

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
VAN GÖLÜ EKSPRESİ Ankara: 11:00 Tatvan: 12:09 Ankara'dan: Salı, Pazar
Tatvan: 07:00 Ankara: 07:20 Tatvan'dan: Salı, Perşembe
BAŞKENTRAY çalışmaları nedeniyle Irmak - Tatvan - Irmak arasında işletilmektedir. Ankara - Irmak arası ulaşım otobüslerle sağlanmaktadır. Vangölü Ekspresi için Ankara Gar'dan otobüs hareket saati 11.00'dir.
Ankara > Tatvan Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara Gar   11:00
Irmak   12:20
Yahşihan 12:36 12:37
Kırıkkale 12:43 12:45
Balışıh 13:06 13:07
Çerikli 13:42 13:43
Sekili 14:09 14:10
Yerköy 14:30 14:34
Caferli 15:00 15:01
Şefaatli 15:11 15:13
Sarıkent 15:30 15:31
Karasenir 15:42 15:43
Kanlıca 15:47 15:48
Yenifakılı 16:04 16:06
Himmetdede 16:46 16:47
Boğazköprü 17:18 17:23
Kayseri 17:39 17:58
Sarıoğlan 18:51 18:52
Karaözü 19:03 19:05
Yeniçubuk 19:19 19:20
İhsanlı 19:35 19:36
Şarkışla 19:52 19:54
Hanlı 20:17 20:19
Gözmen 20:29 20:30
Bedirli 20:38 20:39
Kalın 21:04 21:06
Yapı 21:21 21:23
Sivas 21:30 21:38
Taşlıdere 21:51 21:53
Bostankaya 22:05 22:07
Yenikangal 22:59 23:00
Çetinkaya 23:17 23:19
Demiriz 23:37 23:41
Akçamağara 23:49 23:50
Akgedik 23:57 23:58
Hekimhan 00:38 00:40
Malatya 01:49 01:59
Battalgazi 02:11 02:12
Fırat 02:24 02:25
Km.286+250 02:38 02:39
Kuşsarayı 02:50 02:51
Pınarlı 03:06 03:07
Baskil 03:29 03:30
Şefkat 03:48 03:52
Yolçatı 04:08 04:19
Elazığ 04:38 04:58
Yurt 05:16 05:17
Çağlar 05:25 05:26
Muratbağı 06:05 06:07
Palu 06:23 06:25
Beyhan 06:42 06:46
Ekerek 07:02 07:03
Suveren 07:16 07:17
Genç 07:37 07:41
Turna 08:29 08:30
Nurik 08:51 08:52
Solhan 09:05 09:06
Kale 09:34 09:38
Muş 10:23 10:28
Sıcaksu 11:24 11:26
Rahova 11:51 11:55
Km. 358+360 12:06 12:07
Tatvan Gar 12:09  
Tatvan > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Tatvan Gar   07:00
Rahova 07:16 07:20
Sıcaksu 07:37 07:38
Muş 08:30 08:33
Kale 09:18 09:22
Km. 209+100 09:42 09:43
Nurik 10:04 10:05
Turna 10:26 10:27
Genç 11:14 11:18
Suveren 11:38 11:39
Ekerek 11:53 11:54
Beyhan 12:06 12:10
Palu 12:26 12:28
Muratbağı 12:44 12:46
Çağlar 13:25 13:27
Yurt 13:36 13:37
Elazığ 13:56 14:05
Yolçatı 14:29 14:35
Şefkat 14:55 14:59
Baskil 15:11 15:12
Pınarlı 15:28 15:29
Km. 294+371 15:40 15:41
Kuşsarayı 15:42 15:44
Km.286+250 15:52 15:53
Fırat 16:06 16:08
Battalgazi 16:20 16:21
Malatya 16:37 16:56
Dilek 17:07 17:08
Yazıhan 17:25 17:27
Hekimhan 18:06 18:08
Akgedik 18:53 18:54
Akçamağara 19:03 19:04
Demiriz 19:10 19:14
Çetinkaya 19:31 19:36
Yenikangal 19:53 19:54
Bostankaya 20:38 20:40
Sivas 21:06 21:16
Kalın 21:36 21:38
Bedirli 22:02 22:03
Gözmen 22:11 22:12
Hanlı 22:22 22:23
Şarkışla 22:43 22:44
İhsanlı 23:00 23:01
Yeniçubuk 23:14 23:15
Karaözü 23:29 23:30
Sarıoğlan 23:41 23:42
Kayseri 00:37 00:51
Boğazköprü 01:07 01:13
Himmetdede 01:51 01:52
Yenifakılı 02:31 02:33
Kanlıca 02:49 02:50
Karasenir 02:54 02:55
Sarıkent 03:05 03:06
Şefaatli 03:23 03:25
Caferli 03:35 03:36
Yerköy 04:03 04:05
Sekili 04:24 04:25
Çerikli 04:50 04:51
Yağlı 05:04 05:06
Balışıh 05:30 05:31
Kırıkkale 05:51 05:53
Yahşihan 05:59 06:00
Irmak 06:19  
Ankara Gar 07:20  

Ankara - Van Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com


TREN BİLGİSİ:

Van Gölü Ekspresi, Ankara > Kırıkkale > Kayseri > Sivas > Malatya > Elazığ > Muş > Tatvan arasında Ankara'dan Salı, Pazar günleri, Tatvan'dan Salı, Perşembe günleri kalkar/işlerler.

SÜRE : 1 Gün 3 Saat 15 Dakika

ANKARA
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

TATVAN
(434) 827 57 04 - (08.00-17.00)


 

Ankara - Tatvan Tren Bileti Fiyatları:

Tatvan > Ankara, Ankara > Tatvan tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.