Muş Otobüs Firmaları, Muş Otobüs Bileti

Muş Otobüs Bileti Fiyatları

Neredennereye.com

otobüs bileti

lider muş tur

 

LİDER MUŞ TUR
444 34 49


Lider Muş Tur Muş Otobüs Bileti Satış Yazıhaneleri:
Lider Muş Tur Muş Otogar Tel: 0436 212 47 47

Lider Muş Tur Muş Otogar Gsm: 0533 935 75 24
Lider Muş Tur Online Otobüs Bileti Al >>

 

Lider Muş Tur'un Muş'dan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
İstanbul, Ankara, Bursa, (Tüm güzergah bilgileri ve telefon numaraları Lider Muş Tur Online Otobüs Bileti sayfasındadır.)


muş yolu turizm

 

 

MUŞ YOLU TURİZM


Muş Yolu Turizm Muş Otobüs Bileti Satış Yazıhanesi:
Muş Yolu Turizm Muş Otogar Tel: 444 00 49

Muş Yolu Turizm Online Otobüs Bileti Al >>

 

Muş Yolu Turizm'in Muş'dan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
İstanbul, Ankara, İzmir, (Tüm güzergah bilgileri ve telefon numaraları Muş Yolu Turizm Online Otobüs Bileti sayfasındadır.)


yeşil muş ovası

 

 

YEŞİL MUŞ OVASI

Yeşil Muş Ovası Muş Otobüs Bileti Satış Yazıhaneleri:
Yeşil Muş Ovası Muş Otogar Tel: 0436 212 18 01
Yeşil Muş Ovası Muş Otogar Gsm: 0533 303 24 09
Yeşil Muş Ovası Online Otobüs Bileti Al >>

Yeşil Muş Ovası Turizm'in Muş'dan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
İstanbul, Ankara, Mersin, (Tüm güzergah bilgileri ve telefon numaraları Yeşil Muş Ovası Online Otobüs Bileti sayfasındadır.)


best van turizm

 

 

 

BEST VAN TURİZM


Best Van Turizm Muş Telefon Numaraları:
Muş: 0 533 954 60 12


Best Van Turizm' in Muş' tan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
AFYON, AKSARAY, Akşehir, ANKARA, AYDIN, Bodrum, Bozüyük, BURSA, DENİZLİ, ESKİŞEHİR, Gebze, İnegöl, İSTANBUL, İZMİR, İZMİT, Karakoçan, KAYSERİ, KIRIKKALE, KIRŞEHİR, KONYA, Milas, Nazilli, NEVŞEHİR, SAKARYA, Salihli, Söke, Sultanbeyli, Turgutlu, UŞAK


BATMAN MUŞ TURİZM


Batman Muş Turizm Muş Telefon Numaraları:
Muş Terminal: 0 436 212 93 31


Batman Muş Turizm' in Muş' tan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
BATMAN, Kozluk, Ziyaret, Baykan, BİTLİS, Tatvan, Güroymak, Hasköy, MUŞ


bitlis taç turizm

 

 

 

BİTLİS TAŞ TURİZM

444 13 13


Bitlis Taç Turizm Muş Telefon Numaraları:
Muş Otogarı: 0436 444 13 13

 

Bitlis Taç Turizm' in Muş' tan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
Bitlis


kamil koç

 

 

 

KAMİL KOÇ TURİZM

444 0 562

 

Kamil Koç Turizm Muş Telefon Numaraları:
Muş: 0436 212 60 66

 

Kamil Koç Turizm' in Muş' tan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
İSTANBUL, ANKARA, BURSA, İZMİR, ANTALYA, AFYON, AKSARAY, BALIKESİR, BİNGÖL, BİTLİS, BOLU, DÜZCE, ELAZIĞ, ESKİŞEHİR, ISPARTA, KAYSERİ, KIRIKKALE, KIRŞEHİR, KOCAELİ, KONYA, MALATYA, NEVŞEHİR, SAKARYA, UŞAK, VAN


kent turizm

 

 

KENT TURİZM


Kent Turizm Muş Telefon Numaraları:
Muş: 0 436 212 51 77
Malazgirt: 0 850 360 38 00

 

Kent Turizm' in Muş' tan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >


metro turizm

 

 

METRO TURİZM

0850 222 34 55

 

Metro Turizm Muş Telefon Numaraları:
Muş Otogarı Tel: 0436 212 30 30

Muş Otogarı Gsm: 0534 519 24 24

 

Metro Turizm Muş Şubeleri >


öz erçiş seyahat

 

 

ÖZ ERCİŞ SEYAHAT


Öz Erciş Seyahat Muş Telefon Numaraları:
Muş: 0 533 953 27 42


Öz Erciş Seyahat' in Muş' tan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
Adilcevaz, Ahlat, BİTLİS, Çaldıran, Erciş, HAKKARİ, Muradiye, Norşin, Tatvan, VAN, Yüksekova


tokat yıldızı seyahat

 

 

 

TOKAT YILDIZI SEYAHAT
444 00 90


Tokat Yıldızı Seyahat Muş Telefon Numaraları:
Muş: 0 436 212 00 49


Tokat Yıldızı Seyahat' in Muş' tan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
Amasya2, Aydınca, BİNGÖL, Çamlıbel, ELAZIĞ, Havza, Kavak, Kovancılar, MALATYA, SAMSUN, SİVAS, Suluova, TOKAT, Turhal, Yıldızeli


van gölü turizm

 

 

VANGÖLÜ TURİZM
0 850 650 65 65


Van Gölü Turizm Muş Telefon Numaraları:
Muş: 0 533 707 38 49


Vangölü Turizm' in Muş' tan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
AFYON, Ahmetli, AKSARAY, Akşehir, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, AYDIN, Banaz, Beyşehir, BİNGÖL, Bodrum, BOLU, Bozüyük, BURSA, Çay, Darende, DENİZLİ, Dinar, Eğirdir, ELAZIĞ, ESKİŞEHİR, Gebze, Gürün, Havza, Hekimhan, Ilgın, ISPARTA, İnegöl, İSTANBUL, İSTANBUL (Sultanbeyli), İZMİR, İZMİT, Kadınhanı, Kangal, Karakoçan, Kavak, KAYSERİ, KIRIKKALE, KIRŞEHİR, KONYA, Kovancılar, Kula, MALATYA, MANİSA, Milas, Mucur, Nazilli, NEVŞEHİR, Pınarbaşı, Polatlı, SAKARYA, Salihli, SAMSUN, Sarayköy, SİVAS, Sivrihisar, Söke, Sultandağı, Suluova, Şarkikaraağ, TOKAT, Turgutlu, Turhal, Ulaş, UŞAK, YALOVA, Yıldızeli


vanyolu seyahat

 

 

VANYOLU TURİZM


Van Yolu Turizm Muş Telefon Numaraları:
Muş: 0 535 511 68 58


Vanyolu Turizm' in Muş' tan otobüs bileti alabileceğiniz güzergahları;
Muş  >
ANKARA, BİNGÖL, BOLU, DÜZCE, ELAZIĞ, Gebze, Gürün, İSTANBUL, İSTANBUL (Sultanbeyli), İZMİT, KAYSERİ, KIRIKKALE, KIRŞEHİR, Kovancılar, Kurtköy, MALATYA, Mucur, SAKARYA


İstanbul > Muş Otobüs Firmaları
Ankara > Muş Otobüs Firmaları
Muş Otogarı Haritası
Muş Otobüs Firmaları

MUŞ İLİ

Tarihi Urartu'lara dayanan Muş İli zengin bir tarih ve kültür mirasına sahiptir. Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Muş İlinin doğusunda Ağrı, batısında Bingöl, kuzeyinde Erzurum, güneyinde ise Diyarbakır, Batman ve Bitlis İlleri bulunur. Muş yüksek ve dağlık bir bölgede yer almaktadır. Toprak yapısı bol sulu ve otlak olduğu için Hayvancılık çok gelişmiştir. Muş adınında İbrani’ce “Sulak verimli ve otlak” anlamına gelen “Muşa” kelimesinden geldiği ileri sürülmektedir. Sanayinin çok fazla gelişmediği Muş İlinde tarım ve hayvancılık il ekonomisinin temel sektörünü oluşturmaktadır. 2008 Yılında kurulan Muş Organize Sanayi Bölgesi ile ilde sanayi sektörünün gelişmesi için çaba sarfedilmektedir.

Muş Otobüs Firmaları;

Muş'da hizmet veren Muş merkezli otobüs firmaları Lider Muş-Tur Turizm, Muşyolu Turizm ve Yeşil Muş Ovası Turizm ve diğer otobüs firmaları Muş Şehirlerarası Otobüs Terminalinde hizmet vermektedir. Muş ilinin ilçeleri; Muş (İl Merkezi), Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto'nun otobüs firmaları bilgileri de bu sayfada yer almaktadır. Muş otobüs bileti fiyatlarına sayfa başında bulunan Muş otobüs bileti arama kutusundan ulaşabilirsiniz.

Muş Otogarında karayolu yolcu taşımacılığı hizmeti veren otobüs firmaları hangileridir? Muş otobüs firmalarının telefon numaraları, sefer düzenledikleri güzergahlar, hareket saatleri, Muş otobüs bileti fiyatları, Muş Otogarı peron numaraları, yazıhane numaraları, otogar taksi durağı telefon numarası, Muş otobüs sefer saatleri, Muş otobüs firmalarının şehir içi servis güzergahları tüm bu bilgilere bu sayfadaki modül, yazı ve linklerden ulaşabilirsiniz.

Muş Ulaşım;

D300 İzmir-Van Karayolu Muş'dan geçer ve bu karayolu ilin ana ulaşım yolunu oluşturur. Bu yol batıda ilin Bingöl ve Elazığ'la, doğuda ise Van, Iğdır, Bitlis ile bağlantısını sağlar. Muş'a Bingöl 115 km, Elazığ 253 km, Bitlis 83 km, Siirt 179 km, Van 217 km, Iğdır 386 km, Ağrı 244 km uzaklıktadır. İstanbul Muş arası 1320 km uzaklıkta olup yolculuk yaklaşık 16 saat 15 dakika sürmektedir. Ankara Muş arası 1006 km uzaklıkta olup yolculuk yaklaşık 12 saat sürmektedir.

Muş merkeze 17 km uzaklıkta yer alan Muş Havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanına tarifeli uçak seferleri yapılmaktadır.

Demiryolu ulaşımında Muş'dan Van Gölü Ekspresi geçmektedir. Van Gölü Ekspresi Ankara - Tatvan arasında hizmet vermektedir. Tren Ankara'dan salı ve pazar günleri, Tatvan'dan ise salı ve perşembe günleri hareket etmektedir.

Muş Alparslan Üniversitesi;

Muş Alparslan Üniversitesi Kampüsü Diyarbakır Yolu 7. km 49250 MUŞ adresinde eğitim vermektedir. Artuklu Üniversitesi'nde bulunan Fakülteler; Eğitim, Fen Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, İletişim, İslami İlimler, Mühendislik-Mimarlık Fakülteleridir. Enstitüler; Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Enstitüleridir. Yüksekokullar; Sağlık, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokullarıdır. Meslek Yüksekokulları; Malazgirt MYO, Sağlık Hizmetleri MYO, Sosyal Bilimler MYO, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokullarıdır. Alparslan Üniversitesi için Muş ve İlçelerine yapacağınız otobüs yolculukları için kullanabileceğiniz Muş otobüs firmaları bilgileri bu sayfada yer almaktadır.

Muş Gezilecek Yerler;

Muş'un gezilip, görülmesi gereken yerleri, Örenyerleri; Varto Kayalıdere Ören Yeri (Kale Şehri), Dolabaş ve Bostankale Höyükleri, Camiler; Ulu Camii, Hacı Şeref Camii, Alaaddin Bey (Paşa) Camii, Esenlik Camii, Yünören Camii (Korkut), Hamamlar; Alaaddin Bey Hamamı ve Güllü Hamam, Türbeler ve Yatırlar; Hacı Şeref Camisi’nin avlusunda bulunan Kesik Baş, İbrahim Samidi (Zemzemi), Şeyh Muhammed-i Mağribi, Şeyh Halil ve Şeyh Mustafa, Şeyh İbrahim Hazretleri, Abdulvahap Gazi Türbesi ve Çatbaşı Şehitliği, Şeyh Molla İbrahim Efendi Türbesi, Seyyid Ahmed (Hacı Gal) Hazretleri, Üstad-ı Azam Şeyh Molla Resuli Sipiki, Kaleler; Muş Kalesi, Hasbet Kalesi, Muşet Kalesi, Malazgirt Kalesi, Katerin (Zincirli) Kale, Tıkızlı Kalesi, Bostankale Kalesi, Kilise ve Manastırlar; Arak Manastırı (Kilisesi), Çengilli (Beyaz) Kilisesi, Meryem Ana Kilisesi, Çanlı Kilise(Surpgarabet Manastırı), Piknik Alanları; Kale Parkı, Toprak Baba, Mercimek Kale, Kış Sporları; Güzeldağ Kayak Merkezi, Kuş Gözlem Alanları; Haçlı Gölü ve Bulanık Ovasıdır.

Muş Yapmadan  Dönme;

Muş iline tatil, gezi, seyahat, iş, çalışma, eğitim, askerlik, akraba ziyareti, bayram ziyareti, düğün, dernek gibi çeşitli sebeplerle yapacağınız otobüs yolculuklarında Muş ve ilçelerinde yapmadan dönme tavsiyeleri şunlardır;