<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  ANKARA EKSPRESİ TREN SAATLERİ - Bilgiler 07 Haziran 2012 tarihinde yenilenmiştir.

<< Geri Tren Saatleri

 

 

TREN ADI: Ankara Ekspresi

ANKARA EKSPRESİ (Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesi yol çalışmaları kapsamında seferlerine 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren 24 ay süreyle ara verilmiştir.)

Ankara - Haydarpaşa Güzergahı Tren Saatleri

 

Haydarpaşa - Ankara Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ANKARA-2503 22:30
2 SINCAN-2619 23:03
3 POLATLI-2612 23:55
4 ESKIŞEHIR-2435 02:09
5 İNÖNÜ-1569 02:36
6 KARAKÖY-1577 03:04
7 BILECIK-1520 03:28
8 ARIFIYE-1512 04:55
9 İZMIT-1570 05:27
10 PENDIK-1609 06:31
11 BOSTANCI-1522 06:53
12 SÖĞÜTLÜÇEŞME-1624 07:04
13 HAYDARPAŞA-1560 07:07
 
  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 HAYDARPAŞA-1560 22:30
2 SÖĞÜTLÜÇEŞME-1624 22:34
3 BOSTANCI-1522 22:44
4 PENDIK-1609 23:02
5 İZMIT-1570 23:56
6 ARIFIYE-1512 00:29
7 YAYLA D-1642 02:12
8 BOZÜYÜK-1523 02:47
9 ESKIŞEHIR-2435 03:36
10 POLATLI-2612 05:50
11 SINCAN-2619 06:41
12 ANKARA-2503 07:07
 

DUYURULAR

 

ANKARA EKSPRESİ trenleri, Ankara - Haydarpaşa - Ankara arasında her gün işlerler.

HAREKET SAATLERİ :
     Haydarpaşa K: 22.30 - Ankara V: 07.07
     Ankara K: 22.30 - Haydarpaşa V: 07.07

MESAFE : 567 km

BU TRENDEKİ VAGON TİPLERİ : Yataklı, Yemekli

yataklı vagon

yemekli vagon

 

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV