"Van Gölü Ekspresi" Ankara > Tatvan Tren Saatleri


Güncelleme: 24.06.2016 11:50

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
VAN GÖLÜ EKSPRESİ ANKARA: 11:15 TATVAN: 14:37 Ankara'dan: Salı, Pazar
TATVAN: 07:20 ANKARA: 10:37 Tatvan'dan: Salı, Perşembe
DİKKAT! Yol çalışmaları nedeniyle 11.07.2016 - 11.12.2017 tarihleri arasında Irmak - Tatvan - Irmak arasında işletilecektir. Ankara - Irmak arası ulaşım otobüslerle sağlanacaktır.
Ankara > Tatvan Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Marşandiz (Banliyö)    10:48
Ankara  10:59  11:15
Kayaş  11:33  11:35
Lalabel  12:06  12:08
Elmadağ  12:16  12:17
Kurbağalı  12:28  12:29
Irmak  12:47  12:49
Yahşihan  13:06  13:07
Kırıkkale  13:13  13:15
Balışıh  13:38  13:39
Yağlı  14:01  14:02
Çerikli  14:13  14:14
Sekili  14:41  14:42
Yerköy  15:05  15:07
Karaosman  15:19  15:21
Caferli  15:35  15:36
Şefaatli  15:47  15:48
Sarıkent  16:07  16:08
Karasenir  16:19  16:20
Kanlıca  16:24  16:25
Yenifakılı  16:42  16:43
Himmetdede  17:18  17:19
Kalkancık  17:29  17:30
Boğazköprü  17:54  17:56
Kayseri  18:15  18:27
Gömeç  18:42  18:43
Sarıoğlan  19:23  19:24
Karaözü  19:35  19:36
Yeniçubuk  19:50  19:51
İhsanlı  20:05  20:06
Şarkışla  20:22  20:25
Gücük  20:38  20:39
Hanlı  20:47  20:52
Gözmen  21:01  21:02
Bedirli  21:10  21:11
Kalın  21:35  21:36
Yapı  21:50  21:51
Sivas  21:58  22:10
Taşlıdere  22:23  22:25
Bostankaya  22:37  22:39
Ulaş  22:45  22:48
Candoğan  23:32  23:33
Yenikangal  23:44  23:45
Çetinkaya  00:05  00:07
Demiriz  00:24  00:25
Akçamağara  00:34  00:35
Akgedik  00:43  00:44
Hekimhan  01:23  01:25
Malatya  02:37  02:47
Battalgazi  03:00  03:01
Fırat  03:12  03:13
Km.282+200  03:18  03:19
Km.286+250  03:23  03:24
Kuşsarayı  03:34  03:35
Pınarlı  03:49  03:50
Baskil  04:12  04:13
Şefkat  04:31  04:32
Yolçatı  04:46  05:00
Elazığ  05:20  06:20
Yurt  06:34  06:35
Çağlar  06:49  06:50
Muratbağı  07:54  07:56
Palu  08:12  08:14
Beyhan  08:36  08:38
Gökdere  08:48  08:49
Km.120+850  08:51  08:52
Ekerek  08:57  08:58
Suveren  09:09  09:10
Genç  09:29  09:31
Turna  10:08  10:09
Nurik  10:25  10:26
Kale  10:57  11:02
Muş  12:14  12:19
Bahçetepe  13:30  13:31
Sıcaksu  13:51  13:52
Rahova  14:19  14:21
Tatvan Gar  14:37  
Tatvan > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Tatvan Gar    07:20
Rahova  07:36  07:38
Sıcaksu  08:01  08:02
Bahçetepe  08:21  08:22
Muş  09:33  09:43
Kale  10:56  11:02
Nurik  11:33  11:34
Turna  11:50  11:52
Genç  12:30  12:32
Suveren  12:52  12:53
Ekerek  13:05  13:06
Km.120+850  13:10  13:11
Beyhan  13:26  13:28
Palu  13:51  13:53
Muratbağı  14:07  14:09
Çağlar  15:12  15:13
Yurt  15:27  15:28
Elazığ  15:46  16:04
Yolçatı  16:28  16:37
Şefkat  16:57  16:58
Baskil  17:10  17:12
Pınarlı  17:28  17:29
Kuşsarayı  17:40  17:42
Km.286+250  17:50  17:51
Km.282+200  17:56  17:57
Fırat  18:03  18:05
Battalgazi  18:17  18:18
Malatya  18:36  18:49
Dilek  19:03  19:05
Hekimhan  20:03  20:05
Akgedik  20:53  20:54
Akçamağara  21:04  21:05
Demiriz  21:12  21:13
Çetinkaya  21:30  21:37
Yenikangal  22:01  22:02
Bostankaya  22:53  22:55
Sivas  23:20  23:35
Kalın  23:55  23:56
Bedirli  00:20  00:21
Gözmen  00:29  00:30
Hanlı  00:39  00:40
Şarkışla  00:59  01:00
İhsanlı  01:17  01:18
Yeniçubuk  01:32  01:33
Karaözü  01:47  02:00
Sarıoğlan  02:11  02:12
Km.433+594 S  02:21  02:27
Gömeç  02:58  02:59
Kayseri  03:16  03:30
Boğazköprü  03:50  03:54
Kalkancık  04:20  04:21
Himmetdede  04:33  04:34
Yenifakılı  05:08  05:09
Kanlıca  05:25  05:26
Karasenir  05:30  05:31
Sarıkent  05:42  05:43
Şefaatli  06:01  06:02
Caferli  06:13  06:14
Karaosman  06:28  06:29
Yerköy  06:41  06:43
Sekili  07:06  07:07
Çerikli  07:34  07:35
Balışıh  08:13  08:14
Kırıkkale  08:35  08:37
Yahşihan  08:43  08:44
Irmak  09:00  09:02
Kılıçlar  09:13  09:14
Elmadağ  09:39  09:41
Lalabel  09:51  09:53
Kayaş  10:16  10:18
Ankara  10:35  10:51
Marşandiz (Banliyö)  11:02  

TREN BİLGİSİ:

Van Gölü Ekspresi, Ankara > Kırıkkale > Kayseri > Sivas > Malatya > Elazığ > Muş > Tatvan arasında her gün işlerler.

SÜRE : 1 Gün 3 Saat 15 Dakika

ANKARA
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

TATVAN
(434) 827 57 04 - (08.00-17.00)


Ankara - Tatvan Tren Bileti Fiyatları:

Tatvan > Ankara, Ankara > Tatvan tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.