"Van Gölü Ekspresi" Ankara > Tatvan Tren Saatleri


Güncelleme: 02.12.2016 14:51

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
VAN GÖLÜ EKSPRESİ Irmak: 12:49 TATVAN: 13:31 Ankara'dan: Salı, Pazar
TATVAN: 08:00 Irmak: 08:01 Tatvan'dan: Salı, Perşembe
DİKKAT! Yol çalışmaları nedeniyle 11.07.2016 - 11.12.2017 tarihleri arasında Irmak - Tatvan - Irmak arasında işletilecektir. Ankara - Irmak arası ulaşım otobüslerle sağlanacaktır.
Ankara > Tatvan Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara    11:15
Yahşihan  13:06  13:07
Kırıkkale  13:14  13:16
Balışıh  13:39  13:40
Yağlı  14:03  14:04
Çerikli  14:16  14:17
Sekili  14:44  14:45
Yerköy  15:07  15:09
Karaosman  15:23  15:25
Caferli  15:39  15:40
Şefaatli  15:51  15:52
Sarıkent  16:11  16:12
Karasenir  16:23  16:24
Kanlıca  16:28  16:29
Yenifakılı  16:46  16:47
Himmetdede  17:26  17:27
Kalkancık  17:37  17:38
Boğazköprü  18:03  18:05
Kayseri  18:24  18:36
Gömeç  18:54  18:55
Sarıoğlan  19:36  19:37
Karaözü  19:48  19:49
Yeniçubuk  20:03  20:04
İhsanlı  20:21  20:22
Şarkışla  20:39  20:41
Gücük  20:56  20:57
Hanlı  21:06  21:10
Gözmen  21:20  21:21
Bedirli  21:29  21:30
Kalın  21:55  21:56
Yapı  22:11  22:14
Sivas  22:21  22:31
Taşlıdere  22:44  22:46
Bostankaya  22:59  23:01
Candoğan  23:48  23:49
Yenikangal  00:00  00:01
Çetinkaya  00:19  00:21
Demiriz  00:39  00:40
Akçamağara  00:49  00:50
Akgedik  00:58  00:59
Hekimhan  01:38  01:40
Malatya  02:52  03:02
Battalgazi  03:16  03:17
Fırat  03:30  03:31
Km.282+200  03:37  03:38
Km.286+250  03:45  03:46
Kuşsarayı  03:57  03:58
Pınarlı  04:12  04:13
Baskil  04:34  04:35
Şefkat  04:53  04:54
Yolçatı  05:09  05:25
Elazığ  05:46  06:20
Yurt  06:37  06:38
Çağlar  06:47  06:48
Muratbağı  07:30  07:32
Palu  07:50  07:52
Beyhan  08:09  08:11
Ekerek  08:25  08:26
Suveren  08:38  08:39
Genç  09:00  09:02
Turna  09:46  09:47
Nurik  10:08  10:09
Kale  10:50  11:02
Muş  11:44  11:49
Bahçetepe  12:32  12:33
Sıcaksu  12:50  12:51
Rahova  13:16  13:18
Tatvan Gar  13:31  
Tatvan > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Tatvan Gar    08:00
Rahova  08:16  08:18
Sıcaksu  08:37  08:38
Bahçetepe  08:51  08:52
Muş  09:33  09:38
Kale  10:20  10:25
Nurik  11:06  11:07
Turna  11:28  11:34
Genç  12:17  12:19
Suveren  12:39  12:40
Ekerek  12:52  12:53
Beyhan  13:04  13:06
Palu  13:23  13:25
Muratbağı  13:43  13:45
Çağlar  14:27  14:28
Yurt  14:38  14:39
Elazığ  14:59  15:06
Yolçatı  15:30  15:40
Şefkat  15:59  16:00
Baskil  16:12  16:14
Pınarlı  16:30  16:31
Kuşsarayı  16:42  16:44
Km.286+250  16:52  16:53
Km.282+200  17:00  17:01
Fırat  17:08  17:10
Battalgazi  17:22  17:23
Malatya  17:40  17:53
Dilek  18:08  18:10
Hekimhan  19:09  19:11
Akgedik  20:01  20:02
Akçamağara  20:12  20:13
Demiriz  20:20  20:21
Çetinkaya  20:39  20:43
Yenikangal  21:03  21:04
Bostankaya  21:50  21:52
Sivas  22:18  22:33
Kalın  22:53  22:54
Bedirli  23:19  23:20
Gözmen  23:28  23:29
Hanlı  23:39  23:40
Şarkışla  00:00  00:01
İhsanlı  00:18  00:19
Yeniçubuk  00:33  00:34
Karaözü  00:48  00:50
Sarıoğlan  01:01  01:02
Km.433+594 S  01:11  01:12
Tuzhisar  01:23  01:32
Gömeç  01:54  01:55
Kayseri  02:12  02:22
Boğazköprü  02:41  02:45
Kalkancık  03:13  03:14
Himmetdede  03:27  03:28
Yenifakılı  04:03  04:04
Kanlıca  04:21  04:22
Karasenir  04:26  04:27
Sarıkent  04:38  04:39
Şefaatli  04:57  04:58
Caferli  05:09  05:10
Karaosman  05:24  05:25
Yerköy  05:39  05:41
Sekili  06:02  06:03
Çerikli  06:31  06:32
Balışıh  07:12  07:13
Kırıkkale  07:34  07:36
Yahşihan  07:43  07:44
Ankara  09:36  

TREN BİLGİSİ:

Van Gölü Ekspresi, Ankara > Kırıkkale > Kayseri > Sivas > Malatya > Elazığ > Muş > Tatvan arasında her gün işlerler.

SÜRE : 1 Gün 3 Saat 15 Dakika

ANKARA
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

TATVAN
(434) 827 57 04 - (08.00-17.00)


Ankara - Tatvan Tren Bileti Fiyatları:

Tatvan > Ankara, Ankara > Tatvan tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.