"Doğu Ekspresi" Ankara > Kars Tren Saatleri


Güncelleme: 11.07.2016 16:11

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
DOĞU EKSPRESİ Irmak: 19:28 KARS: 18:01 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
KARS: 08:10 Irmak: 06:38
DİKKAT! Yol çalışmaları nedeniyle 11.07.2016 - 11.12.2017 tarihleri arasında Irmak - Kars - Irmak arasında işletilecektir. Ankara-Irmak arası ulaşım otobüslerle sağlanacaktır.
Ankara > Kars Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Ankara   18:00
Kayaş  18:19  18:21
Elmadağ  18:57  18:58
Irmak  19:26  19:28
Kırıkkale  19:51  19:53
Çerikli  20:47  20:48
Yerköy  21:37  21:40
Şefaatli  22:15  22:16
Sarıkent  22:34  22:35
Yenifakılı  23:05  23:06
Beydeğirmeni  00:01  00:03
Boğazköprü  00:17  00:23
Kayseri  00:43  00:48
Yeniçubuk  02:11  02:12
Şarkışla  02:43  02:44
Hanlı  03:04  03:05
Bedirli  03:20  03:21
Kalın  03:45  03:46
Sivas  04:06  04:12
Bostankaya  04:36  04:37
Yenikangal  05:28  05:29
Çetinkaya  05:48  05:49
Avşar  06:05  06:06
Güneş  06:22  06:23
Göçentaşı  06:30  06:31
Cürek  06:45  06:46
Demirdağ  06:57  06:58
Divriği  07:02  07:09
Kemaliye Çaltı  07:36  07:37
Adatepe (Pingen)  07:46  07:47
Bağıştaş  07:58  07:59
İliç  08:11  08:12
Güllübağ  08:31  08:32
Yahşiler  08:37  08:38
Eriç  08:52  08:53
Kemah  09:10  09:11
Erzincan  10:02  10:07
Demirkapı  11:04  11:05
Mercan  11:31  11:32
Çadırkaya  11:45  11:46
Erbaş  12:00  12:02
Karasu  12:18  12:19
Aşkale  12:48  12:50
Kandilli  13:06  13:08
Ilıca  13:32  13:33
Erzurum  13:52  13:57
Hasankale  14:35  14:37
Köprüköy  14:53  14:54
Horasan  15:17  15:19
Süngütaşı  15:51  15:52
Karaurgan  16:00  16:01
Topdağı  16:13  16:14
Sarıkamış  17:01  17:03
Kars  18:01  
Kars > Ankara Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Kars    08:10
Sarıkamış  09:14  09:16
Topdağı  09:57  09:58
Karaurgan  10:08  10:09
Süngütaşı  10:16  10:17
Horasan  10:45  10:48
Köprüköy  11:14  11:15
Hasankale  11:31  11:33
Erzurum  12:18  12:26
Ilıca  12:43  12:44
Kandilli  13:07  13:09
Aşkale  13:25  13:27
Karasu  13:59  14:00
Erbaş  14:15  14:16
Çadırkaya  14:31  14:32
Mercan  14:44  14:45
Erzincan  16:11  16:16
Kemah  17:07  17:08
Eriç  17:25  17:26
Yahşiler  17:39  17:40
Güllübağ  17:45  17:46
İliç  18:05  18:07
Bağıştaş  18:18  18:19
Adatepe (Pingen)  18:29  18:30
Kemaliye Çaltı  18:39  18:40
Divriği  19:07  19:12
Demirdağ  19:16  19:17
Cürek  19:28  19:29
Göçentaşı  19:44  19:45
Güneş  19:52  19:53
Avşar  20:09  20:10
Çetinkaya  20:27  20:29
Yenikangal  20:49  20:50
Bostankaya  21:36  21:38
Sivas  22:02  22:07
Kalın  22:27  22:28
Bedirli  22:51  22:52
Hanlı  23:08  23:09
Şarkışla  23:27  23:28
Topaç  23:35  23:37
Yeniçubuk  00:00  00:01
Gömeç  01:03  01:05
Kayseri  01:21  01:26
Boğazköprü  01:46  01:53
Beydeğirmeni  02:07  02:08
Yenifakılı  03:04  03:05
Sarıkent  03:34  03:35
Şefaatli  03:53  03:54
Yerköy  04:29  04:30
Çerikli  05:18  05:19
Kırıkkale  06:14  06:16
Irmak  06:38  06:39
Elmadağ  07:14  07:15
Kayaş  07:48  07:49
Ankara  08:05  

TREN BİLGİSİ:

Doğu Ekspresi, Ankara > Kırıkkale > Kayseri > Sivas > Erzincan > Erzurum > Kars arasında her gün işlerler.

SÜRE : 1 Gün 29 Dakika

ANKARA
(312) 311 06 20
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94

KARS
(474) 223 43 98 - (05.00-23.00)


Ankara - Kars Tren Bileti Fiyatları:

Kars > Ankara, Ankara > Kars tren bileti fiyatlarını öğrenmek ve online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.