<<Ana Sayfa

GAZETELER DERGİLER TELEVİZYON RADYOLAR HABER VİDEO E-DEVLET PAYLAŞIM

Oto Rehberi

Seyahat Rehberi

Spor Rehberi

Finans Rehberi

İl Rehberi

Link Rehberi

  FATİH EKSPRESİ TREN SAATLERİ - Bilgiler 07 Haziran 2012 tarihinde yenilenmiştir.

<< Geri Tren Saatleri

 

 

TREN ADI: Fatih Ekspresi

FATİH EKSPRESİ (Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesi yol çalışmaları kapsamında seferlerine 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren 24 ay süreyle ara verilmiştir.)

Ankara - Haydarpaşa Güzergahı Tren Saatleri

 

Haydarpaşa - Ankara Güzergahı Tren Saatleri

  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 HAYDARPAŞA-1560 23:30
2 SÖĞÜTLÜÇEŞME-1624 23:34
3 BOSTANCI-1522 23:43
4 PENDIK-1609 23:59
5 İZMIT-1570 00:50
6 ARIFIYE-1512 01:18
7 BILECIK-1520 02:45
8 BOZÜYÜK-1523 03:18
9 ESKIŞEHIR-2435 04:00
10 POLATLI-2612 06:02
11 SINCAN-2619 06:55
12 ANKARA-2503 07:28
 
  İstasyon Kodu Ve Adı Haraket Saati
1 ANKARA-2503 23:30
2 SINCAN-2619 23:51
3 POLATLI-2612 00:36
4 ESKIŞEHIR-2435 02:43
5 BOZÜYÜK-1523 03:17
6 BILECIK-1520 03:52
7 ARIFIYE-1512 05:17
8 İZMIT-1570 05:46
9 PENDIK-1609 06:37
10 BOSTANCI-1522 06:58
11 SÖĞÜTLÜÇEŞME-1624 07:10
12 HAYDARPAŞA-1560 07:13
 

DUYURULAR

 

FATİH EKSPRESİ trenleri, Ankara - Haydarpaşa - Ankara arasında her gün işlerler.

HAREKET SAATLERİ :
     Haydarpaşa K: 23.30 - Ankara V: 07.28
     Ankara K: 23.30 - Haydarpaşa V: 07.13

MESAFE : 567 km

BU TRENDEKİ VAGON TİPLERİ : Pulman, Örtülü Kuşetli, Yemekli

2+1 koltuklu pulman vagon

kuşetli vagon

yemekli vagon

 

   
 

Otobüs Firmaları | Feribot ve Deniz Otobüsü | Havayolu Şirketleri | Uçuş Bilgileri Tren Saatleri

 

© 2009 E-Yaşam Rehberi  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Sitene Ekle  |  Gizlilik Bildirimi  Kullanım Şartları  |  ARŞİV