Bebek Emirgan Gemi Seferleri

Şehir Hatları 14 Eylül 2020 - 6 Haziran 2021 Kış Tarifesi

Bebek - Emirgan - Bebek Vapur Sefer Saatleri (Pazar ve Tatil Günleri)

 
emirgan bebek vapur saatleri
Şehir Hatları Bebek Emirgan Bebek Gemi Saatleri 2020 - 2021 Kış Tarifesi
Bilgi: Hafta içi ve Cumartesi günleri sefer yapılmaz.
İstanbul Boğaz Hatları Güzergahı
Boğaz Hatları Güzergah Haritası

Boğaz Hatları Ücret Tarifeleri:

Hatlar İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Haliç Hattı

Boğaz Hattı
3,50 TL 1,70 TL 2,50
3 iskeleden fazla uğramalı 3,50 TL 1,70 TL 2,50
 

Bebek - Emirgan Vapur Seferleri Hakkında

İstanbul’un Avrupa yakasındaki en gözde semtlerinden biri olan Bebek’ten Anadolu yakasında yer alan Emirgan’a İBB’ne ait şehir hatları vapur seferleri ile karşılıklı olarak ulaşım sağlanabilmektedir.

Bebek - Anadolu Kavağı – Kanlıca - Emirgan hattında karşılıklı gerçekleştirilen vapur seferleri sayesinde ulaşım karayoluna göre çok daha kısa sürede sağlanmakta ve şehir içi araç trafiğine takılmadan rahatlıkla yapılabilmektedir.

Yalnızca Pazar ve tatil günleri olmak üzere Bebek iskelesinden sabah ilk sefer 10:30’da başlamış olup akşam 19:30’a kadar karşılıklı olarak yapılmaktadır. Yolculuk süresi yaklaşık 25 dakikadır.

Bebek iskelesine taksi, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. Emirgan iskelesine de aynı şekilde taksi, dolmuş ve İETT ile ulaşım mümkündür. 2021 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bebek - Emirgan arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 8 Mart, 2021 11:16

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.