Çengelköy İstinye Gemi Seferleri

Çengelköy - İstinya Hattı 2024 Yaz Tarifesi

İstinye Çengelköy Vapur Sefer Saatleri (Hafta İçi ve Cumartesi)

 
istinye çengelköy vapur saatleri
Bilgi: *Cumartesi günleri yapılmaz
Şehir Hatları İstinye Çengelköy Gemi Saatleri 2024 Yaz Tarifesi

Çengelköy İstinye Vapur Sefer Saatleri (Hafta İçi ve Cumartesi)

çengelköy istinye vapur saatleri
Şehir Hatları Çengelköy İstinye Gemi Saatleri 2024 Yaz Tarifesi
İstanbul Boğaz Hatları Güzergahı
Boğaz Hatları Güzergah Haritası

Boğaz Hatları Ücret Tarifeleri:

Şehir Hatları Ücret Tarifeleri
Merkez Hatlar İstanbul Kart
Tam Öğrenci İndirimli
Çengelköy - İstinye 23,70 TL 11,53 TL 16,97 TL
Haliç Hattı

Boğaz Hattı
29,46 TL 14,41 TL 21,13 TL
3 iskeleden fazla uğramalı
(Adalar Hariç)
29,46 TL 14,41 TL 21,13 TL

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çengelköy - İstinye Vapur Seferleri Hakkında

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan en şirin semtlerinden biri olan Çengelköy’den Avrupa yakasında yer alan İstinye’ye İBB’ne ait şehir hatları vapur seferleri ile karşılıklı olarak ulaşım sağlanabilmektedir.

İstinye – Emirgan – Kanlıca - Anadolu Hisarı – Kandilli – Bebek – Arnavutköy – Çengelköy ring hattında karşılıklı gerçekleştirilen vapur seferleri sayesinde ulaşım şehir içi araç ve köprü trafiğine takılmadan ve çok daha kısa sürede sağlanmaktadır.

Yalnızca hafta içi ve Cumartesi olmak üzere İstinye iskelesinden sabah ilk sefer 08:20’de başlamış olup akşam 17:40’a kadar karşılıklı olarak yapılmaktadır. Çengelköy iskelesinden ise ilk sefer sabah 07:25’de olup akşam 18:40’da son sefer yapılmaktadır. Yolculuk süresi Çengelköy-İstinye hattı boyunca yaklaşık 55 dakikadır.

Çengelköy iskelesine taksi, minibüs ve İETT seçeneklerinden herhangi biri ile ulaşım mümkündür. İstinye iskelesine de aynı şekilde dolmuş, taksi ve İETT ile ulaşım mümkündür. 2024 yılı şehir hatları vapur seferleri yaz tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hafta içi ve Cumartesi gününde Çengelköy-İstinye arasında karşılıklı seferler yapılmakta olup güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran, 2024 13:53

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.