Şehir Hatları İstanbul Boğazı Mehtap Gezisi (Mehtap Turu)

Mehtap Turu 2024 Kış Tarifesi

İstanbul Boğazı Mehtap Gezisi Sefer Saatleri (Cumartesi)

 
boğaziçi mehtap turu
Bilgi: * Kadıköy (Eski) İskelesi’nden yapılır.
Şehir Hatları Boğaz Mehtap Turu Saatleri 2024 Kış Tarifesi
Boğaz Turu Güzergah Haritası
Şehir Hatları kısa boğaz turu güzergah haritası

Şehir Hatları Boğaz Turları Ücret Tarifeleri:

Boğaz Turları Ücret Tarifesi
TUR ÜCRET (TL)
UZUN BOĞAZ TURU (Gidiş-Dönüş) 120,00 TL
UZUN BOĞAZ TURU (Tek Yön) 72,00 TL
UZUN BOĞAZ TURU (12 yaş altı)(Gidiş-Dönüş) 60,00 TL
UZUN BOĞAZ TURU (12 yaş altı)(Tek Yön) 30,00 TL
KISA BOĞAZ TURU 65,00 TL
KISA BOĞAZ TURU (12 yaş altı) 32,00 TL
MEHTAP TURU 130,00 TL
Uzun/Kısa Boğaz Turu, Mehtap Turu (0-6 yaş) Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

 

Boğaz Mehtap Turu Vapur Seferleri Hakkında

Kültürü, tarihi, gezilecek yerleri, zengin mutfağı ve eğlenceleri ile dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olan İstanbul, yüzyıllardan beri sahip olduğu eşsiz boğaz manzarası ile de dünya çapında popüler olmuştur.

İki kıtanın ortasında zengin kültüre ve medeniyet izlerine sahip olan İstanbul Boğazı her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Bu güzel şehri ziyaret edenlerin mutlaka yapmadan dönmeyeceği şeylerden biri de Boğaz Turudur. İBB’ne bağlı şehir hatlarının gerçekleştirdiği Mehtap turu özellikle yaz ayları olan Haziran ve Eylül ayları arasında gerçekleştirilmektedir. Bostancı’dan başlayarak Kadıköy- Eminönü – Üsküdar- Beşiktaş- Rumeli Kavağı hattında devam ederek Anadolu Kavağında mola vermekte daha sonra da aynı güzergahın tersi istikametinde tekrar Bostancı’ya dönmektedir. Akşam 17:30’dan gece 01:00’a kadar süren Mehtap turu adı üzerinde yaz akşamlarını en güzel şekilde değerlendirebileceğiniz enfes bir gezi olacaktır. Sadece Cumartesi günlerinde çift yönlü olarak gerçekleşen Mehtap Turu gidiş dönüş ve molalarla ortalama 6 saat sürmektedir.

2024 yılı şehir hatları vapur seferleri kış tarifesi bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Cumartesi Bostancı ve Anadolu Kavağı arasında karşılıklı seferler yapılmakta olan İstanbul Boğazı Mehtap Turu ile ilgili güncel vapur saatleri ve vapur bilet fiyatları sayfamızda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül, 2023 15:20

Kullanım Şartları:

Bu sayfalarda bilgi amaçlı yayınlanan feribot ve deniz otobüsü sefer bilgileri ilgili denizcilik firmalarına aittir. Sorumluluk ilgili denizcilik işletmecisi firmalara ve kurumlara ait olup, e-yasamrehberi.com, bu sitede yayımlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan sefer bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Sefer bilgilerini ŞEHİR HATLARI web sitesinden de teyid ediniz.