Uluslararası Trenler

 
istanbul sofya ekspresi

İstanbul - Sofya Ekspresi Hakkında

TCDD bünyesinde uluslararası demiryolu yolcu taşımacılığı hizmetleride vermektedir. Bu kapsamda İstanbul Halkalı İstasyonundan Avrupa yönüne 2 adet uluslararası tren sefer yapmaktadır. İstanbul'dan Balkan Ülkeleri Bulgaristan ve Romanya'ya uluslararası tren seferleri yapılmaktadır. Bu tren seferlerine korona virüs salgını nedeniyle ara verilmiştir.

Halkalı Bükreş Parkuru

Halkalı Bükreş parurunda yer alan istasyonlar; Halkalı, Çerkezköy, Alpullu, Edirne, Kapıkule, Svilengrad, Dimitrovgrad, Plovdiv, Pazarcık, Sofya, Stara Zagora, Veliko Tarnovo, Gorna Orjahovica, Gorna Orjahovica, Russe, Bükreş. Trende kuşetli (4 ve 6 kişilik) ve yataklı vagonlar mevcuttur. İstanbul Sofya Ekspresi tren saatleri ve tren bileti ücretleri için TCDD web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.