Adnanmenderes Havaalanı - Tire Tren Saatleri

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık, 2023 22:40

 
Adnan Menderes Havalimanı > Tire Tren Seferleri Saatleri
İstasyon İzmir Tire
60 TL
İzmir Tire
60 TL
İzmir Tire
60 TL
İzmir Tire
60 TL
Adnan Menderes Havaalanı 10:43 14:31 16:08 19:30
Menderes 10:49 14:35 16:12 19:37
Pancar 11:03 14:47 16:24 19:52
Torbalı 11:14 14:59 16:35 20:03
Gürgür 11:23
Taşkesik 11:27
Arıkbaşı 11:33 15:15 16:51 20:19
Karpuzlu 11:40 15:22 16:58 20:26
Elifli 11:45
Furunlu 11:48
Bayındır 11:53 15:34 17:10 20:38
Bayındır MYO 11:58
Yakaköy 12:01
Çatal 12:08 15:44 17:20 20:48
Toki Mah. Durağı 12:16 15:52 17:28 20:56
Fen Lisesi Durağı 12:21 17:33
Tire 12:24 15:59 17:36 21:03
< Tire - Adnanmenderes Havaalanı Tren Saatleri

Adnan Menderes Havalimanı - Tire Bölgesel Treni

Bu trenler Adnan Menderes Havalimanı > Tire arasında her gün işlerler. Adnan Menderes Havalimanı - Tire tren seferlerini, tren saatlerini ve tren bileti fiyatlarını inceleyerek bu güzergahtaki tren yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

Adnan Menderes Havalimanı - Tire Durakları; Adnan Menderes Havalimanı, Menderes, Pancar, Torbalı, Gürgür, Taşkesik, Arıkbaşı, Karpuzlu, Elifli, Furunlu, Bayındır, Bayındır MYO, Yakaköy, Çatal, Toki Mah. Durağı, Fen Lisesi Durağı, Tire güzergahlarında her gün hizmet vermektedir.

Adnan Menderes Havalimanı Tire Tren Yolculuğu Kaç Saat?

Adnan Menderes Havalimanı Tire tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 26 dakika sürmektedir.

Not: Daha fazla tren bilgisi için bakınız;

Adnan Menderes Havalimanı Tren Seferleri >

İzmir Tire Nazilli Tren Saatleri >

Tire İzmir Tren Saatleri >

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

TİRE İSTASYONU:
Tel: 0232 512 15 25 / Dahili: 71351 - (05.00 - 18.30)

İZMİR BASMANE İSTASYONU:
Tel: 0232 484 86 38 Danışma - (07.00 - 21.30)

Adnanmenderes Havaalanı - Tire Tren Bileti Fiyatları:

Adnan Menderes Havalimanı > Tire Bölgesel Tren bilet fiyatı 60 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Adnan Menderes Havalimanı Tire bilet fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. Anahat Trenlerine online tren bileti satın almak için aşağıda yer alan "eybis" Elektronik Yolcu Bilet İşlemleri Sistemini kullanabilirsiniz.

tcdd taşımacılık ebilet

tcdd çağrı merkezi

444 82 33

Tren İstasyonları Bilet Gişeleri Telefon Numaraları >>

izmir Tire tren seferleri

Kullanım Şartları:

E-yasamrehberi.com bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan tren saatlerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu saatlerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen TCDD web sitesinden veya yukarıdaki telefon numaralarından kontrol ve teyit ediniz.